KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Telefon Numarası, KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Adresi, KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Yol Tarifi, KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Randevu Alma, KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Bölümleri ve KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Hakkında Bilgiler

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Ordu ilinin Korgan ilçesine ait bir hastanedir.

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Telefon Numarası

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) ilgili hastane (0452) 671 36 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Doktorları

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0452) 671 36 00 numarasını arayıp KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) İletişim Bilgileri

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) mail adresi KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0452) 671 36 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0452) 671 36 00 Mail Adresi; KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Tepe, 52700 Korgan/Ordu

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Bölümleri

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0452) 671 36 00 numarasını arayıp KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Randevu Alma

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0452) 671 36 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Çalışma Saatleri

Ordu Korgan bulunan KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0452) 671 36 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) hastanesi Google Maps üzerinden ” 8 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,3 ” Puan almıştır. KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Adresi

Tepe, 52700 Korgan/Ordu ‘dır. Hastane Ordu ilinin Korgan ilçesine ait bir hastanedir.

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Yol Tarifi

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) ilçesinde bulunmaktadır. KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Telefon Numarası Nedir?

Tepe, 52700 Korgan/Ordu ‘ numarasından KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) hastanesine ulaşabilirsiniz.

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Adresi Nedir?

Tepe, 52700 Korgan/Ordu ‘dır.

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Doktorları Göz atmak için tıklayın.

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Nerededir?

Hastane Ordu ilinin Korgan ilçesine ait bir hastanedir.

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Nasıl Randevu Alınır?

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0452) 671 36 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Bölümleri Nelerdir?

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0452) 671 36 00 numarasını arayabilirsiniz.

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) Çalışma Saatleri Nedir?

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

KORGAN DEVLET HASTANESİ (yeni) İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 8 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın