Köroğlu Tıp Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Köroğlu Tıp Merkezi Telefon Numarası, Köroğlu Tıp Merkezi Adresi, Köroğlu Tıp Merkezi Yol Tarifi, Köroğlu Tıp Merkezi Randevu Alma, Köroğlu Tıp Merkezi Bölümleri ve Köroğlu Tıp Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Köroğlu Tıp Merkezi Hakkında Bilgiler

Köroğlu Tıp Merkezi Bolu ilinin Bolu Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Köroğlu Tıp Merkezi Telefon Numarası

Köroğlu Tıp Merkezi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Köroğlu Tıp Merkezi Doktorları

Köroğlu Tıp Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Köroğlu Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Köroğlu Tıp Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Köroğlu Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Köroğlu Tıp Merkezi mail adresi Köroğlu Tıp Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Köroğlu Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Karamanlı, Yunus Emre Sk. No:43, 14100 Bolu Merkez/Bolu

Köroğlu Tıp Merkezi Bölümleri

Köroğlu Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Köroğlu Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Köroğlu Tıp Merkezi Randevu Alma

Köroğlu Tıp Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Köroğlu Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Bolu Bolu Merkez bulunan Köroğlu Tıp Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Köroğlu Tıp Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Köroğlu Tıp Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır. Köroğlu Tıp Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Köroğlu Tıp Merkezi Adresi

Karamanlı, Yunus Emre Sk. No:43, 14100 Bolu Merkez/Bolu ‘dır. Hastane Bolu ilinin Bolu Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Köroğlu Tıp Merkezi Yol Tarifi

Köroğlu Tıp Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Köroğlu Tıp Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Köroğlu Tıp Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Köroğlu Tıp Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Köroğlu Tıp Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Köroğlu Tıp Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Köroğlu Tıp Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Karamanlı, Yunus Emre Sk. No:43, 14100 Bolu Merkez/Bolu ‘ numarasından Köroğlu Tıp Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Köroğlu Tıp Merkezi Adresi Nedir?

Karamanlı, Yunus Emre Sk. No:43, 14100 Bolu Merkez/Bolu ‘dır.

Köroğlu Tıp Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Köroğlu Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Köroğlu Tıp Merkezi Nerededir?

Hastane Bolu ilinin Bolu Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Köroğlu Tıp Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Köroğlu Tıp Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Köroğlu Tıp Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Köroğlu Tıp Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Köroğlu Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Köroğlu Tıp Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Köroğlu Tıp Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Köroğlu Tıp Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın