Kovancılar Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kovancılar Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Kovancılar Devlet Hastanesi Adresi, Kovancılar Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Kovancılar Devlet Hastanesi Randevu Alma, Kovancılar Devlet Hastanesi Bölümleri ve Kovancılar Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kovancılar Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Kovancılar Devlet Hastanesi Kovancılar/Elazığ ilinin Taşçanak ilçesine ait bir hastanedir.

Kovancılar Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kovancılar Devlet Hastanesi ilgili hastane (0424) 611 46 43 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kovancılar Devlet Hastanesi Doktorları

Kovancılar Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kovancılar Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0424) 611 46 43 numarasını arayıp Kovancılar Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kovancılar Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Kovancılar Devlet Hastanesi mail adresi Kovancılar Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0424) 611 46 43 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0424) 611 46 43 Mail Adresi; Kovancılar Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Gültepe, Lokman Sok. No:2, 23850 Kovancılar/Elazığ

Kovancılar Devlet Hastanesi Bölümleri

Kovancılar Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0424) 611 46 43 numarasını arayıp Kovancılar Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kovancılar Devlet Hastanesi Randevu Alma

Kovancılar Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0424) 611 46 43 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kovancılar Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Kovancılar/Elazığ Taşçanak bulunan Kovancılar Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0424) 611 46 43 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kovancılar Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kovancılar Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 148 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,1 ” Puan almıştır. Kovancılar Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kovancılar Devlet Hastanesi Adresi

Gültepe, Lokman Sok. No:2, 23850 Kovancılar/Elazığ ‘dır. Hastane Kovancılar/Elazığ ilinin Taşçanak ilçesine ait bir hastanedir.

Kovancılar Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Kovancılar Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Kovancılar Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kovancılar Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kovancılar Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kovancılar Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kovancılar Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kovancılar Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Gültepe, Lokman Sok. No:2, 23850 Kovancılar/Elazığ ‘ numarasından Kovancılar Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kovancılar Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Gültepe, Lokman Sok. No:2, 23850 Kovancılar/Elazığ ‘dır.

Kovancılar Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kovancılar Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kovancılar Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Kovancılar/Elazığ ilinin Taşçanak ilçesine ait bir hastanedir.

Kovancılar Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Kovancılar Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0424) 611 46 43 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kovancılar Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kovancılar Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Kovancılar Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0424) 611 46 43 numarasını arayabilirsiniz.

Kovancılar Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Kovancılar Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kovancılar Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 148 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın