KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Telefon Numarası, KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Adresi, KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Yol Tarifi, KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Randevu Alma, KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Bölümleri ve KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Hakkında Bilgiler

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Trabzon ilinin Ortahisar ilçesine ait bir hastanedir.

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Telefon Numarası

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) ilgili hastane (0462) 377 50 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Doktorları

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0462) 377 50 00 numarasını arayıp KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) İletişim Bilgileri

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) mail adresi KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0462) 377 50 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0462) 377 50 00 Mail Adresi; KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Üniversite, Farabi Cd. No:64, 61080 Trabzon Merkez/Ortahisar/Trabzon

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Bölümleri

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0462) 377 50 00 numarasını arayıp KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Randevu Alma

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0462) 377 50 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Çalışma Saatleri

Trabzon Ortahisar bulunan KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0462) 377 50 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) hastanesi Google Maps üzerinden ” 160 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,9 ” Puan almıştır. KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Adresi

Üniversite, Farabi Cd. No:64, 61080 Trabzon Merkez/Ortahisar/Trabzon ‘dır. Hastane Trabzon ilinin Ortahisar ilçesine ait bir hastanedir.

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Yol Tarifi

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) ilçesinde bulunmaktadır. KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Telefon Numarası Nedir?

Üniversite, Farabi Cd. No:64, 61080 Trabzon Merkez/Ortahisar/Trabzon ‘ numarasından KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) hastanesine ulaşabilirsiniz.

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Adresi Nedir?

Üniversite, Farabi Cd. No:64, 61080 Trabzon Merkez/Ortahisar/Trabzon ‘dır.

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Doktorları Göz atmak için tıklayın.

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Nerededir?

Hastane Trabzon ilinin Ortahisar ilçesine ait bir hastanedir.

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Nasıl Randevu Alınır?

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0462) 377 50 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Bölümleri Nelerdir?

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0462) 377 50 00 numarasını arayabilirsiniz.

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) Çalışma Saatleri Nedir?

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

KTÜ Uygulama ve Araştırma Merkezi (Farabi Hastanesi) İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 160 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,9 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın