Kumlu Devlet Hastahanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kumlu Devlet Hastahanesi Telefon Numarası, Kumlu Devlet Hastahanesi Adresi, Kumlu Devlet Hastahanesi Yol Tarifi, Kumlu Devlet Hastahanesi Randevu Alma, Kumlu Devlet Hastahanesi Bölümleri ve Kumlu Devlet Hastahanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kumlu Devlet Hastahanesi Hakkında Bilgiler

Kumlu Devlet Hastahanesi Hatay ilinin Kumlu ilçesine ait bir hastanedir.

Kumlu Devlet Hastahanesi Telefon Numarası

Kumlu Devlet Hastahanesi ilgili hastane (0326) 461 21 51 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kumlu Devlet Hastahanesi Doktorları

Kumlu Devlet Hastahanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kumlu Devlet Hastahanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0326) 461 21 51 numarasını arayıp Kumlu Devlet Hastahanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kumlu Devlet Hastahanesi İletişim Bilgileri

Kumlu Devlet Hastahanesi mail adresi Kumlu Devlet Hastahanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0326) 461 21 51 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0326) 461 21 51 Mail Adresi; Kumlu Devlet Hastahanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Akkerpiç, 31520 Kumlu/Hatay

Kumlu Devlet Hastahanesi Bölümleri

Kumlu Devlet Hastahanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0326) 461 21 51 numarasını arayıp Kumlu Devlet Hastahanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kumlu Devlet Hastahanesi Randevu Alma

Kumlu Devlet Hastahanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0326) 461 21 51 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kumlu Devlet Hastahanesi Çalışma Saatleri

Hatay Kumlu bulunan Kumlu Devlet Hastahanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0326) 461 21 51 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kumlu Devlet Hastahanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kumlu Devlet Hastahanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,6 ” Puan almıştır. Kumlu Devlet Hastahanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kumlu Devlet Hastahanesi Adresi

Akkerpiç, 31520 Kumlu/Hatay ‘dır. Hastane Hatay ilinin Kumlu ilçesine ait bir hastanedir.

Kumlu Devlet Hastahanesi Yol Tarifi

Kumlu Devlet Hastahanesi ilçesinde bulunmaktadır. Kumlu Devlet Hastahanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kumlu Devlet Hastahanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kumlu Devlet Hastahanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kumlu Devlet Hastahanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kumlu Devlet Hastahanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kumlu Devlet Hastahanesi Telefon Numarası Nedir?

Akkerpiç, 31520 Kumlu/Hatay ‘ numarasından Kumlu Devlet Hastahanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kumlu Devlet Hastahanesi Adresi Nedir?

Akkerpiç, 31520 Kumlu/Hatay ‘dır.

Kumlu Devlet Hastahanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kumlu Devlet Hastahanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kumlu Devlet Hastahanesi Nerededir?

Hastane Hatay ilinin Kumlu ilçesine ait bir hastanedir.

Kumlu Devlet Hastahanesi Nasıl Randevu Alınır?

Kumlu Devlet Hastahanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0326) 461 21 51 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kumlu Devlet Hastahanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kumlu Devlet Hastahanesi Bölümleri Nelerdir?

Kumlu Devlet Hastahanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0326) 461 21 51 numarasını arayabilirsiniz.

Kumlu Devlet Hastahanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Kumlu Devlet Hastahanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kumlu Devlet Hastahanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,6 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın