Kumru Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kumru Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Kumru Devlet Hastanesi Adresi, Kumru Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Kumru Devlet Hastanesi Randevu Alma, Kumru Devlet Hastanesi Bölümleri ve Kumru Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kumru Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Kumru Devlet Hastanesi Ordu ilinin Kumru ilçesine ait bir hastanedir.

Kumru Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kumru Devlet Hastanesi ilgili hastane (0452) 641 46 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kumru Devlet Hastanesi Doktorları

Kumru Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kumru Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0452) 641 46 00 numarasını arayıp Kumru Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kumru Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Kumru Devlet Hastanesi mail adresi Kumru Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0452) 641 46 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0452) 641 46 00 Mail Adresi; Kumru Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Demircili A.Cemal Zorlu Cad, 52800 Kumru/Ordu

Kumru Devlet Hastanesi Bölümleri

Kumru Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0452) 641 46 00 numarasını arayıp Kumru Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kumru Devlet Hastanesi Randevu Alma

Kumru Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0452) 641 46 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kumru Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Ordu Kumru bulunan Kumru Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0452) 641 46 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kumru Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kumru Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 21 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,6 ” Puan almıştır. Kumru Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kumru Devlet Hastanesi Adresi

Demircili A.Cemal Zorlu Cad, 52800 Kumru/Ordu ‘dır. Hastane Ordu ilinin Kumru ilçesine ait bir hastanedir.

Kumru Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Kumru Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Kumru Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kumru Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kumru Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kumru Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kumru Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kumru Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Demircili A.Cemal Zorlu Cad, 52800 Kumru/Ordu ‘ numarasından Kumru Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kumru Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Demircili A.Cemal Zorlu Cad, 52800 Kumru/Ordu ‘dır.

Kumru Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kumru Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kumru Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Ordu ilinin Kumru ilçesine ait bir hastanedir.

Kumru Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Kumru Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0452) 641 46 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kumru Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kumru Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Kumru Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0452) 641 46 00 numarasını arayabilirsiniz.

Kumru Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Kumru Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kumru Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 21 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,6 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın