Kurtalan Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kurtalan Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Kurtalan Devlet Hastanesi Adresi, Kurtalan Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Kurtalan Devlet Hastanesi Randevu Alma, Kurtalan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Kurtalan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kurtalan Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Kurtalan Devlet Hastanesi Siirt ilinin Kurtalan ilçesine ait bir hastanedir.

Kurtalan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kurtalan Devlet Hastanesi ilgili hastane (0484) 411 52 99 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kurtalan Devlet Hastanesi Doktorları

Kurtalan Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kurtalan Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0484) 411 52 99 numarasını arayıp Kurtalan Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kurtalan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Kurtalan Devlet Hastanesi mail adresi Kurtalan Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0484) 411 52 99 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0484) 411 52 99 Mail Adresi; Kurtalan Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Doğan, Devlet Hastanesi, 56000 Kurtalan/Siirt

Kurtalan Devlet Hastanesi Bölümleri

Kurtalan Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0484) 411 52 99 numarasını arayıp Kurtalan Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kurtalan Devlet Hastanesi Randevu Alma

Kurtalan Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0484) 411 52 99 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kurtalan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Siirt Kurtalan bulunan Kurtalan Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0484) 411 52 99 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kurtalan Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kurtalan Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 22 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,9 ” Puan almıştır. Kurtalan Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kurtalan Devlet Hastanesi Adresi

Doğan, Devlet Hastanesi, 56000 Kurtalan/Siirt ‘dır. Hastane Siirt ilinin Kurtalan ilçesine ait bir hastanedir.

Kurtalan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Kurtalan Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Kurtalan Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kurtalan Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kurtalan Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kurtalan Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kurtalan Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kurtalan Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Doğan, Devlet Hastanesi, 56000 Kurtalan/Siirt ‘ numarasından Kurtalan Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kurtalan Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Doğan, Devlet Hastanesi, 56000 Kurtalan/Siirt ‘dır.

Kurtalan Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kurtalan Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kurtalan Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Siirt ilinin Kurtalan ilçesine ait bir hastanedir.

Kurtalan Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Kurtalan Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0484) 411 52 99 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kurtalan Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kurtalan Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Kurtalan Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0484) 411 52 99 numarasını arayabilirsiniz.

Kurtalan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Kurtalan Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kurtalan Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 22 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,9 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın