Kürtün Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kürtün Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Kürtün Devlet Hastanesi Adresi, Kürtün Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Kürtün Devlet Hastanesi Randevu Alma, Kürtün Devlet Hastanesi Bölümleri ve Kürtün Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kürtün Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Kürtün Devlet Hastanesi Gümüşhane ilinin Kürtün ilçesine ait bir hastanedir.

Kürtün Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kürtün Devlet Hastanesi ilgili hastane (0456) 711 62 99 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kürtün Devlet Hastanesi Doktorları

Kürtün Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kürtün Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0456) 711 62 99 numarasını arayıp Kürtün Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kürtün Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Kürtün Devlet Hastanesi mail adresi Kürtün Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0456) 711 62 99 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0456) 711 62 99 Mail Adresi; Kürtün Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yukarı Uluköy, Ulukoy Tüneli, 29830 Kürtün/Gümüşhane

Kürtün Devlet Hastanesi Bölümleri

Kürtün Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0456) 711 62 99 numarasını arayıp Kürtün Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kürtün Devlet Hastanesi Randevu Alma

Kürtün Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0456) 711 62 99 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kürtün Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Gümüşhane Kürtün bulunan Kürtün Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0456) 711 62 99 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kürtün Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kürtün Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır. Kürtün Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kürtün Devlet Hastanesi Adresi

Yukarı Uluköy, Ulukoy Tüneli, 29830 Kürtün/Gümüşhane ‘dır. Hastane Gümüşhane ilinin Kürtün ilçesine ait bir hastanedir.

Kürtün Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Kürtün Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Kürtün Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kürtün Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kürtün Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kürtün Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kürtün Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kürtün Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Yukarı Uluköy, Ulukoy Tüneli, 29830 Kürtün/Gümüşhane ‘ numarasından Kürtün Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kürtün Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Yukarı Uluköy, Ulukoy Tüneli, 29830 Kürtün/Gümüşhane ‘dır.

Kürtün Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kürtün Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kürtün Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Gümüşhane ilinin Kürtün ilçesine ait bir hastanedir.

Kürtün Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Kürtün Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0456) 711 62 99 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kürtün Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kürtün Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Kürtün Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0456) 711 62 99 numarasını arayabilirsiniz.

Kürtün Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Kürtün Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kürtün Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın