Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası, Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Adresi, Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Yol Tarifi, Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Randevu Alma, Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümleri ve Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Hakkında Bilgiler

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Çanakkale ilinin Lapseki ilçesine ait bir hastanedir.

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis İletişim Bilgileri

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis mail adresi Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Cumhuriyet, Menderes Cd. No:1, 17800 Lapseki/Çanakkale

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümleri

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Randevu Alma

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri

Çanakkale Lapseki bulunan Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Adresi

Cumhuriyet, Menderes Cd. No:1, 17800 Lapseki/Çanakkale ‘dır. Hastane Çanakkale ilinin Lapseki ilçesine ait bir hastanedir.

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Yol Tarifi

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis ilçesinde bulunmaktadır. Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası Nedir?

Cumhuriyet, Menderes Cd. No:1, 17800 Lapseki/Çanakkale ‘ numarasından Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesine ulaşabilirsiniz.

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Adresi Nedir?

Cumhuriyet, Menderes Cd. No:1, 17800 Lapseki/Çanakkale ‘dır.

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Nerededir?

Hastane Çanakkale ilinin Lapseki ilçesine ait bir hastanedir.

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Nasıl Randevu Alınır?

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümleri Nelerdir?

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri Nedir?

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Lapseki Devlet Hastanesi Acil Servis İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın