Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Telefon Numarası, Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Adresi, Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Yol Tarifi, Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Randevu Alma, Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Bölümleri ve Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Hakkında Bilgiler

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Kırklareli ilinin Lüleburgaz ilçesine ait bir hastanedir.

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Telefon Numarası

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Doktorları

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) İletişim Bilgileri

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) mail adresi Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yıldız, İbrahim Erol Sk. No:2, 39750 Lüleburgaz/Kırklareli

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Bölümleri

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Randevu Alma

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Çalışma Saatleri

Kırklareli Lüleburgaz bulunan Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) hastanesi Google Maps üzerinden ” 6 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,5 ” Puan almıştır. Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Adresi

Yıldız, İbrahim Erol Sk. No:2, 39750 Lüleburgaz/Kırklareli ‘dır. Hastane Kırklareli ilinin Lüleburgaz ilçesine ait bir hastanedir.

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Yol Tarifi

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) ilçesinde bulunmaktadır. Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Telefon Numarası Nedir?

Yıldız, İbrahim Erol Sk. No:2, 39750 Lüleburgaz/Kırklareli ‘ numarasından Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) hastanesine ulaşabilirsiniz.

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Adresi Nedir?

Yıldız, İbrahim Erol Sk. No:2, 39750 Lüleburgaz/Kırklareli ‘dır.

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Nerededir?

Hastane Kırklareli ilinin Lüleburgaz ilçesine ait bir hastanedir.

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Nasıl Randevu Alınır?

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Bölümleri Nelerdir?

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) Çalışma Saatleri Nedir?

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2 Nu.lı Bina (Eski Ssk) İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 6 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın