Malatya Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Malatya Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Malatya Devlet Hastanesi Adresi, Malatya Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Malatya Devlet Hastanesi Randevu Alma, Malatya Devlet Hastanesi Bölümleri ve Malatya Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Malatya Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Malatya Devlet Hastanesi Malatya ilinin Yeşilyurt ilçesine ait bir hastanedir.

Malatya Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Malatya Devlet Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Malatya Devlet Hastanesi Doktorları

Malatya Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Malatya Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Malatya Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Malatya Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Malatya Devlet Hastanesi mail adresi Malatya Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Malatya Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Üçbağlar, Özalper, Turgut Özal Blv. Yanyolu No:4, 44300 Yeşilyurt/Malatya

Malatya Devlet Hastanesi Bölümleri

Malatya Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Malatya Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Malatya Devlet Hastanesi Randevu Alma

Malatya Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Malatya Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Malatya Yeşilyurt bulunan Malatya Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Malatya Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Malatya Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır. Malatya Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Malatya Devlet Hastanesi Adresi

Üçbağlar, Özalper, Turgut Özal Blv. Yanyolu No:4, 44300 Yeşilyurt/Malatya ‘dır. Hastane Malatya ilinin Yeşilyurt ilçesine ait bir hastanedir.

Malatya Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Malatya Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Malatya Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Malatya Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Malatya Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Malatya Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Malatya Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Malatya Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Üçbağlar, Özalper, Turgut Özal Blv. Yanyolu No:4, 44300 Yeşilyurt/Malatya ‘ numarasından Malatya Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Malatya Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Üçbağlar, Özalper, Turgut Özal Blv. Yanyolu No:4, 44300 Yeşilyurt/Malatya ‘dır.

Malatya Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Malatya Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Malatya Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Malatya ilinin Yeşilyurt ilçesine ait bir hastanedir.

Malatya Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Malatya Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Malatya Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Malatya Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Malatya Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Malatya Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Malatya Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Malatya Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın