Mamak Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Mamak Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Mamak Devlet Hastanesi Adresi, Mamak Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Mamak Devlet Hastanesi Randevu Alma, Mamak Devlet Hastanesi Bölümleri ve Mamak Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mamak Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Mamak Devlet Hastanesi Ankara ilinin Mamak ilçesine ait bir hastanedir.

Mamak Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Mamak Devlet Hastanesi ilgili hastane (0312) 552 20 25 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mamak Devlet Hastanesi Doktorları

Mamak Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Mamak Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0312) 552 20 25 numarasını arayıp Mamak Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mamak Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Mamak Devlet Hastanesi mail adresi Mamak Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0312) 552 20 25 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0312) 552 20 25 Mail Adresi; Mamak Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Üreğil, 1165. Sk. No:13, 06270 Mamak/Ankara

Mamak Devlet Hastanesi Bölümleri

Mamak Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 552 20 25 numarasını arayıp Mamak Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Mamak Devlet Hastanesi Randevu Alma

Mamak Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 552 20 25 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Mamak Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Ankara Mamak bulunan Mamak Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0312) 552 20 25 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mamak Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Mamak Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 223 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,9 ” Puan almıştır. Mamak Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Mamak Devlet Hastanesi Adresi

Üreğil, 1165. Sk. No:13, 06270 Mamak/Ankara ‘dır. Hastane Ankara ilinin Mamak ilçesine ait bir hastanedir.

Mamak Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Mamak Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Mamak Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Mamak Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Mamak Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Mamak Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Mamak Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mamak Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Üreğil, 1165. Sk. No:13, 06270 Mamak/Ankara ‘ numarasından Mamak Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Mamak Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Üreğil, 1165. Sk. No:13, 06270 Mamak/Ankara ‘dır.

Mamak Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Mamak Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Mamak Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Ankara ilinin Mamak ilçesine ait bir hastanedir.

Mamak Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Mamak Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 552 20 25 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Mamak Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Mamak Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Mamak Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 552 20 25 numarasını arayabilirsiniz.

Mamak Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Mamak Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Mamak Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 223 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,9 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın