Mavi Hilal Hastanasi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Mavi Hilal Hastanasi Telefon Numarası, Mavi Hilal Hastanasi Adresi, Mavi Hilal Hastanasi Yol Tarifi, Mavi Hilal Hastanasi Randevu Alma, Mavi Hilal Hastanasi Bölümleri ve Mavi Hilal Hastanasi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mavi Hilal Hastanasi Hakkında Bilgiler

Mavi Hilal Hastanasi Kilis ilinin Kilis Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Mavi Hilal Hastanasi Telefon Numarası

Mavi Hilal Hastanasi ilgili hastane 0539 413 59 96 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mavi Hilal Hastanasi Doktorları

Mavi Hilal Hastanasi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Mavi Hilal Hastanasi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 0539 413 59 96 numarasını arayıp Mavi Hilal Hastanasi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mavi Hilal Hastanasi İletişim Bilgileri

Mavi Hilal Hastanasi mail adresi Mavi Hilal Hastanasi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 0539 413 59 96 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 0539 413 59 96 Mail Adresi; Mavi Hilal Hastanasi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Saraç Mehmet Çavuş, 79000 Kilis Merkez/Kilis

Mavi Hilal Hastanasi Bölümleri

Mavi Hilal Hastanasi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0539 413 59 96 numarasını arayıp Mavi Hilal Hastanasi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Mavi Hilal Hastanasi Randevu Alma

Mavi Hilal Hastanasi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 0539 413 59 96 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Mavi Hilal Hastanasi Çalışma Saatleri

Kilis Kilis Merkez bulunan Mavi Hilal Hastanasi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 0539 413 59 96 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mavi Hilal Hastanasi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Mavi Hilal Hastanasi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Mavi Hilal Hastanasi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Mavi Hilal Hastanasi Adresi

Saraç Mehmet Çavuş, 79000 Kilis Merkez/Kilis ‘dır. Hastane Kilis ilinin Kilis Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Mavi Hilal Hastanasi Yol Tarifi

Mavi Hilal Hastanasi ilçesinde bulunmaktadır. Mavi Hilal Hastanasi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Mavi Hilal Hastanasi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Mavi Hilal Hastanasi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Mavi Hilal Hastanasi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Mavi Hilal Hastanasi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mavi Hilal Hastanasi Telefon Numarası Nedir?

Saraç Mehmet Çavuş, 79000 Kilis Merkez/Kilis ‘ numarasından Mavi Hilal Hastanasi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Mavi Hilal Hastanasi Adresi Nedir?

Saraç Mehmet Çavuş, 79000 Kilis Merkez/Kilis ‘dır.

Mavi Hilal Hastanasi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Mavi Hilal Hastanasi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Mavi Hilal Hastanasi Nerededir?

Hastane Kilis ilinin Kilis Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Mavi Hilal Hastanasi Nasıl Randevu Alınır?

Mavi Hilal Hastanasi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 0539 413 59 96 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Mavi Hilal Hastanasi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Mavi Hilal Hastanasi Bölümleri Nelerdir?

Mavi Hilal Hastanasi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0539 413 59 96 numarasını arayabilirsiniz.

Mavi Hilal Hastanasi Çalışma Saatleri Nedir?

Mavi Hilal Hastanasi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Mavi Hilal Hastanasi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın