Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Adresi, Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Mardin ilinin Mazıdağı ilçesine ait bir hastanedir.

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastane (0482) 511 11 13 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0482) 511 11 13 numarasını arayıp Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi mail adresi Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0482) 511 11 13 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0482) 511 11 13 Mail Adresi; Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Gündoğan, 47700 Mazıdağı/Mardin

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0482) 511 11 13 numarasını arayıp Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0482) 511 11 13 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Mardin Mazıdağı bulunan Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0482) 511 11 13 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Adresi

Gündoğan, 47700 Mazıdağı/Mardin ‘dır. Hastane Mardin ilinin Mazıdağı ilçesine ait bir hastanedir.

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Gündoğan, 47700 Mazıdağı/Mardin ‘ numarasından Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Gündoğan, 47700 Mazıdağı/Mardin ‘dır.

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Mardin ilinin Mazıdağı ilçesine ait bir hastanedir.

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0482) 511 11 13 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0482) 511 11 13 numarasını arayabilirsiniz.

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Mazıdaği Toplum Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın