Medar Hastanesi Ataşehir Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Medar Hastanesi Ataşehir Telefon Numarası, Medar Hastanesi Ataşehir Adresi, Medar Hastanesi Ataşehir Yol Tarifi, Medar Hastanesi Ataşehir Randevu Alma, Medar Hastanesi Ataşehir Bölümleri ve Medar Hastanesi Ataşehir Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Medar Hastanesi Ataşehir Hakkında Bilgiler

Medar Hastanesi Ataşehir İstanbul ilinin Ataşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Medar Hastanesi Ataşehir Telefon Numarası

Medar Hastanesi Ataşehir ilgili hastane 444 5 401 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Medar Hastanesi Ataşehir Doktorları

Medar Hastanesi Ataşehir Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Medar Hastanesi Ataşehir Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 444 5 401 numarasını arayıp Medar Hastanesi Ataşehir Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Medar Hastanesi Ataşehir İletişim Bilgileri

Medar Hastanesi Ataşehir mail adresi Medar Hastanesi Ataşehir Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 444 5 401 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 444 5 401 Mail Adresi; Medar Hastanesi Ataşehir Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Kayışdağı, Raci Cd. No:1, 34755 Ataşehir/İstanbul

Medar Hastanesi Ataşehir Bölümleri

Medar Hastanesi Ataşehir bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 5 401 numarasını arayıp Medar Hastanesi Ataşehir bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Medar Hastanesi Ataşehir Randevu Alma

Medar Hastanesi Ataşehir ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 444 5 401 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Medar Hastanesi Ataşehir Çalışma Saatleri

İstanbul Ataşehir bulunan Medar Hastanesi Ataşehir hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 444 5 401 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medar Hastanesi Ataşehir Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Medar Hastanesi Ataşehir hastanesi Google Maps üzerinden ” 159 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,2 ” Puan almıştır. Medar Hastanesi Ataşehir Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Medar Hastanesi Ataşehir Adresi

Kayışdağı, Raci Cd. No:1, 34755 Ataşehir/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Ataşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Medar Hastanesi Ataşehir Yol Tarifi

Medar Hastanesi Ataşehir ilçesinde bulunmaktadır. Medar Hastanesi Ataşehir gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Medar Hastanesi Ataşehir hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Medar Hastanesi Ataşehir Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Medar Hastanesi Ataşehir hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Medar Hastanesi Ataşehir hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Medar Hastanesi Ataşehir Telefon Numarası Nedir?

Kayışdağı, Raci Cd. No:1, 34755 Ataşehir/İstanbul ‘ numarasından Medar Hastanesi Ataşehir hastanesine ulaşabilirsiniz.

Medar Hastanesi Ataşehir Adresi Nedir?

Kayışdağı, Raci Cd. No:1, 34755 Ataşehir/İstanbul ‘dır.

Medar Hastanesi Ataşehir Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Medar Hastanesi Ataşehir Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Medar Hastanesi Ataşehir Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Ataşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Medar Hastanesi Ataşehir Nasıl Randevu Alınır?

Medar Hastanesi Ataşehir ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 444 5 401 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Medar Hastanesi Ataşehir Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Medar Hastanesi Ataşehir Bölümleri Nelerdir?

Medar Hastanesi Ataşehir bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 5 401 numarasını arayabilirsiniz.

Medar Hastanesi Ataşehir Çalışma Saatleri Nedir?

Medar Hastanesi Ataşehir hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Medar Hastanesi Ataşehir İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 159 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,2 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın