Medicalpark Ereğli Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Medicalpark Ereğli Hastanesi Telefon Numarası, Medicalpark Ereğli Hastanesi Adresi, Medicalpark Ereğli Hastanesi Yol Tarifi, Medicalpark Ereğli Hastanesi Randevu Alma, Medicalpark Ereğli Hastanesi Bölümleri ve Medicalpark Ereğli Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Medicalpark Ereğli Hastanesi Hakkında Bilgiler

Medicalpark Ereğli Hastanesi Zonguldak ilinin Ereğli ilçesine ait bir hastanedir.

Medicalpark Ereğli Hastanesi Telefon Numarası

Medicalpark Ereğli Hastanesi ilgili hastane 444 4 484 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Medicalpark Ereğli Hastanesi Doktorları

Medicalpark Ereğli Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Medicalpark Ereğli Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 444 4 484 numarasını arayıp Medicalpark Ereğli Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Medicalpark Ereğli Hastanesi İletişim Bilgileri

Medicalpark Ereğli Hastanesi mail adresi Medicalpark Ereğli Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 444 4 484 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 444 4 484 Mail Adresi; Medicalpark Ereğli Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Müftü, Erdemir Cd. No:52 D:Z-01, 67300 Ereğli/Zonguldak

Medicalpark Ereğli Hastanesi Bölümleri

Medicalpark Ereğli Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 4 484 numarasını arayıp Medicalpark Ereğli Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Medicalpark Ereğli Hastanesi Randevu Alma

Medicalpark Ereğli Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 444 4 484 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Medicalpark Ereğli Hastanesi Çalışma Saatleri

Zonguldak Ereğli bulunan Medicalpark Ereğli Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 444 4 484 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medicalpark Ereğli Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Medicalpark Ereğli Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,5 ” Puan almıştır. Medicalpark Ereğli Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Medicalpark Ereğli Hastanesi Adresi

Müftü, Erdemir Cd. No:52 D:Z-01, 67300 Ereğli/Zonguldak ‘dır. Hastane Zonguldak ilinin Ereğli ilçesine ait bir hastanedir.

Medicalpark Ereğli Hastanesi Yol Tarifi

Medicalpark Ereğli Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Medicalpark Ereğli Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Medicalpark Ereğli Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Medicalpark Ereğli Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Medicalpark Ereğli Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Medicalpark Ereğli Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Medicalpark Ereğli Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Müftü, Erdemir Cd. No:52 D:Z-01, 67300 Ereğli/Zonguldak ‘ numarasından Medicalpark Ereğli Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Medicalpark Ereğli Hastanesi Adresi Nedir?

Müftü, Erdemir Cd. No:52 D:Z-01, 67300 Ereğli/Zonguldak ‘dır.

Medicalpark Ereğli Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Medicalpark Ereğli Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Medicalpark Ereğli Hastanesi Nerededir?

Hastane Zonguldak ilinin Ereğli ilçesine ait bir hastanedir.

Medicalpark Ereğli Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Medicalpark Ereğli Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 444 4 484 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Medicalpark Ereğli Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Medicalpark Ereğli Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Medicalpark Ereğli Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 4 484 numarasını arayabilirsiniz.

Medicalpark Ereğli Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Medicalpark Ereğli Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Medicalpark Ereğli Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın