Mediko Sağlık Merkez Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Mediko Sağlık Merkez Telefon Numarası, Mediko Sağlık Merkez Adresi, Mediko Sağlık Merkez Yol Tarifi, Mediko Sağlık Merkez Randevu Alma, Mediko Sağlık Merkez Bölümleri ve Mediko Sağlık Merkez Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mediko Sağlık Merkez Hakkında Bilgiler

Mediko Sağlık Merkez Sakarya ilinin Serdivan ilçesine ait bir hastanedir.

Mediko Sağlık Merkez Telefon Numarası

Mediko Sağlık Merkez ilgili hastane (0264) 295 53 02 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mediko Sağlık Merkez Doktorları

Mediko Sağlık Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Mediko Sağlık Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0264) 295 53 02 numarasını arayıp Mediko Sağlık Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mediko Sağlık Merkez İletişim Bilgileri

Mediko Sağlık Merkez mail adresi Mediko Sağlık Merkez Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0264) 295 53 02 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0264) 295 53 02 Mail Adresi; Mediko Sağlık Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Kemalpaşa, 54000 Serdivan/Sakarya

Mediko Sağlık Merkez Bölümleri

Mediko Sağlık Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0264) 295 53 02 numarasını arayıp Mediko Sağlık Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Mediko Sağlık Merkez Randevu Alma

Mediko Sağlık Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0264) 295 53 02 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Mediko Sağlık Merkez Çalışma Saatleri

Sakarya Serdivan bulunan Mediko Sağlık Merkez hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0264) 295 53 02 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mediko Sağlık Merkez Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Mediko Sağlık Merkez hastanesi Google Maps üzerinden ” 4 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,5 ” Puan almıştır. Mediko Sağlık Merkez Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Mediko Sağlık Merkez Adresi

Kemalpaşa, 54000 Serdivan/Sakarya ‘dır. Hastane Sakarya ilinin Serdivan ilçesine ait bir hastanedir.

Mediko Sağlık Merkez Yol Tarifi

Mediko Sağlık Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Mediko Sağlık Merkez gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Mediko Sağlık Merkez hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Mediko Sağlık Merkez Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Mediko Sağlık Merkez hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Mediko Sağlık Merkez hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mediko Sağlık Merkez Telefon Numarası Nedir?

Kemalpaşa, 54000 Serdivan/Sakarya ‘ numarasından Mediko Sağlık Merkez hastanesine ulaşabilirsiniz.

Mediko Sağlık Merkez Adresi Nedir?

Kemalpaşa, 54000 Serdivan/Sakarya ‘dır.

Mediko Sağlık Merkez Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Mediko Sağlık Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Mediko Sağlık Merkez Nerededir?

Hastane Sakarya ilinin Serdivan ilçesine ait bir hastanedir.

Mediko Sağlık Merkez Nasıl Randevu Alınır?

Mediko Sağlık Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0264) 295 53 02 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Mediko Sağlık Merkez Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Mediko Sağlık Merkez Bölümleri Nelerdir?

Mediko Sağlık Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0264) 295 53 02 numarasını arayabilirsiniz.

Mediko Sağlık Merkez Çalışma Saatleri Nedir?

Mediko Sağlık Merkez hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Mediko Sağlık Merkez İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 4 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın