Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Telefon Numarası, Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Adresi, Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Yol Tarifi, Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Randevu Alma, Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Bölümleri ve Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Hakkında Bilgiler

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Telefon Numarası

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi ilgili hastane (0216) 682 80 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Doktorları

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0216) 682 80 00 numarasını arayıp Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi İletişim Bilgileri

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi mail adresi Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0216) 682 80 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0216) 682 80 00 Mail Adresi; Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Bahçelievler, Pendik Belediyesi, Adnan Menderes Blv. Pendik Belediyesi No: 31 D:33, 34893 Pendik/İstanbul

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Bölümleri

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0216) 682 80 00 numarasını arayıp Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Randevu Alma

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0216) 682 80 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Çalışma Saatleri

İstanbul Pendik bulunan Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0216) 682 80 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 446 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,4 ” Puan almıştır. Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Adresi

Bahçelievler, Pendik Belediyesi, Adnan Menderes Blv. Pendik Belediyesi No: 31 D:33, 34893 Pendik/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Yol Tarifi

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Bahçelievler, Pendik Belediyesi, Adnan Menderes Blv. Pendik Belediyesi No: 31 D:33, 34893 Pendik/İstanbul ‘ numarasından Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Adresi Nedir?

Bahçelievler, Pendik Belediyesi, Adnan Menderes Blv. Pendik Belediyesi No: 31 D:33, 34893 Pendik/İstanbul ‘dır.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0216) 682 80 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0216) 682 80 00 numarasını arayabilirsiniz.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 446 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın