Merkez Prime Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Merkez Prime Hastanesi Telefon Numarası, Merkez Prime Hastanesi Adresi, Merkez Prime Hastanesi Yol Tarifi, Merkez Prime Hastanesi Randevu Alma, Merkez Prime Hastanesi Bölümleri ve Merkez Prime Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Merkez Prime Hastanesi Hakkında Bilgiler

Merkez Prime Hastanesi Kocaeli ilinin Gebze ilçesine ait bir hastanedir.

Merkez Prime Hastanesi Telefon Numarası

Merkez Prime Hastanesi ilgili hastane 444 6 441 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Merkez Prime Hastanesi Doktorları

Merkez Prime Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Merkez Prime Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 444 6 441 numarasını arayıp Merkez Prime Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Merkez Prime Hastanesi İletişim Bilgileri

Merkez Prime Hastanesi mail adresi Merkez Prime Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 444 6 441 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 444 6 441 Mail Adresi; Merkez Prime Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yenikent, 2424. Sk. No: 25/2, 41400 Gebze/Kocaeli

Merkez Prime Hastanesi Bölümleri

Merkez Prime Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 6 441 numarasını arayıp Merkez Prime Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Merkez Prime Hastanesi Randevu Alma

Merkez Prime Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 444 6 441 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Merkez Prime Hastanesi Çalışma Saatleri

Kocaeli Gebze bulunan Merkez Prime Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 444 6 441 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Merkez Prime Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Merkez Prime Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 577 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,6 ” Puan almıştır. Merkez Prime Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Merkez Prime Hastanesi Adresi

Yenikent, 2424. Sk. No: 25/2, 41400 Gebze/Kocaeli ‘dır. Hastane Kocaeli ilinin Gebze ilçesine ait bir hastanedir.

Merkez Prime Hastanesi Yol Tarifi

Merkez Prime Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Merkez Prime Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Merkez Prime Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Merkez Prime Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Merkez Prime Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Merkez Prime Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Merkez Prime Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Yenikent, 2424. Sk. No: 25/2, 41400 Gebze/Kocaeli ‘ numarasından Merkez Prime Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Merkez Prime Hastanesi Adresi Nedir?

Yenikent, 2424. Sk. No: 25/2, 41400 Gebze/Kocaeli ‘dır.

Merkez Prime Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Merkez Prime Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Merkez Prime Hastanesi Nerededir?

Hastane Kocaeli ilinin Gebze ilçesine ait bir hastanedir.

Merkez Prime Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Merkez Prime Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 444 6 441 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Merkez Prime Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Merkez Prime Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Merkez Prime Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 6 441 numarasını arayabilirsiniz.

Merkez Prime Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Merkez Prime Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Merkez Prime Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 577 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,6 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın