Mert Aile Sagligi Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Mert Aile Sagligi Merkezi Telefon Numarası, Mert Aile Sagligi Merkezi Adresi, Mert Aile Sagligi Merkezi Yol Tarifi, Mert Aile Sagligi Merkezi Randevu Alma, Mert Aile Sagligi Merkezi Bölümleri ve Mert Aile Sagligi Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mert Aile Sagligi Merkezi Hakkında Bilgiler

Mert Aile Sagligi Merkezi Samsun ilinin Canik ilçesine ait bir hastanedir.

Mert Aile Sagligi Merkezi Telefon Numarası

Mert Aile Sagligi Merkezi ilgili hastane (0362) 228 62 92 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mert Aile Sagligi Merkezi Doktorları

Mert Aile Sagligi Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Mert Aile Sagligi Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0362) 228 62 92 numarasını arayıp Mert Aile Sagligi Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mert Aile Sagligi Merkezi İletişim Bilgileri

Mert Aile Sagligi Merkezi mail adresi Mert Aile Sagligi Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0362) 228 62 92 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0362) 228 62 92 Mail Adresi; Mert Aile Sagligi Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Gazi, Venüs Sk. No:4, 55080 Canik/Samsun

Mert Aile Sagligi Merkezi Bölümleri

Mert Aile Sagligi Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0362) 228 62 92 numarasını arayıp Mert Aile Sagligi Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Mert Aile Sagligi Merkezi Randevu Alma

Mert Aile Sagligi Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0362) 228 62 92 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Mert Aile Sagligi Merkezi Çalışma Saatleri

Samsun Canik bulunan Mert Aile Sagligi Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0362) 228 62 92 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mert Aile Sagligi Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Mert Aile Sagligi Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Mert Aile Sagligi Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Mert Aile Sagligi Merkezi Adresi

Gazi, Venüs Sk. No:4, 55080 Canik/Samsun ‘dır. Hastane Samsun ilinin Canik ilçesine ait bir hastanedir.

Mert Aile Sagligi Merkezi Yol Tarifi

Mert Aile Sagligi Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Mert Aile Sagligi Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Mert Aile Sagligi Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Mert Aile Sagligi Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Mert Aile Sagligi Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Mert Aile Sagligi Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mert Aile Sagligi Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Gazi, Venüs Sk. No:4, 55080 Canik/Samsun ‘ numarasından Mert Aile Sagligi Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Mert Aile Sagligi Merkezi Adresi Nedir?

Gazi, Venüs Sk. No:4, 55080 Canik/Samsun ‘dır.

Mert Aile Sagligi Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Mert Aile Sagligi Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Mert Aile Sagligi Merkezi Nerededir?

Hastane Samsun ilinin Canik ilçesine ait bir hastanedir.

Mert Aile Sagligi Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Mert Aile Sagligi Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0362) 228 62 92 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Mert Aile Sagligi Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Mert Aile Sagligi Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Mert Aile Sagligi Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0362) 228 62 92 numarasını arayabilirsiniz.

Mert Aile Sagligi Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Mert Aile Sagligi Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Mert Aile Sagligi Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın