Muradiye Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Muradiye Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Muradiye Devlet Hastanesi Adresi, Muradiye Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Muradiye Devlet Hastanesi Randevu Alma, Muradiye Devlet Hastanesi Bölümleri ve Muradiye Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Muradiye Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Muradiye Devlet Hastanesi Van ilinin İpekyolu ilçesine ait bir hastanedir.

Muradiye Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Muradiye Devlet Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Muradiye Devlet Hastanesi Doktorları

Muradiye Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Muradiye Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Muradiye Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Muradiye Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Muradiye Devlet Hastanesi mail adresi Muradiye Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Muradiye Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Vali Mithat Bey, Kışla Yolu No: 34, 65130 İpekyolu/Van

Muradiye Devlet Hastanesi Bölümleri

Muradiye Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Muradiye Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Muradiye Devlet Hastanesi Randevu Alma

Muradiye Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Muradiye Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Van İpekyolu bulunan Muradiye Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Muradiye Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Muradiye Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Muradiye Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Muradiye Devlet Hastanesi Adresi

Vali Mithat Bey, Kışla Yolu No: 34, 65130 İpekyolu/Van ‘dır. Hastane Van ilinin İpekyolu ilçesine ait bir hastanedir.

Muradiye Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Muradiye Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Muradiye Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Muradiye Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Muradiye Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Muradiye Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Muradiye Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Muradiye Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Vali Mithat Bey, Kışla Yolu No: 34, 65130 İpekyolu/Van ‘ numarasından Muradiye Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Muradiye Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Vali Mithat Bey, Kışla Yolu No: 34, 65130 İpekyolu/Van ‘dır.

Muradiye Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Muradiye Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Muradiye Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Van ilinin İpekyolu ilçesine ait bir hastanedir.

Muradiye Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Muradiye Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Muradiye Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Muradiye Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Muradiye Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Muradiye Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Muradiye Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Muradiye Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın