Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Telefon Numarası, Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Adresi, Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Yol Tarifi, Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Randevu Alma, Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Bölümleri ve Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Hakkında Bilgiler

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Telefon Numarası

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Doktorları

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi İletişim Bilgileri

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi mail adresi Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; 100. Yıl, Ardıç Sk. No:13, 06920 Nallıhan/Ankara

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Bölümleri

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Randevu Alma

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Çalışma Saatleri

bulunan Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Adresi

100. Yıl, Ardıç Sk. No:13, 06920 Nallıhan/Ankara ‘dır. Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Yol Tarifi

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi ilçesinde bulunmaktadır. Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Telefon Numarası Nedir?

100. Yıl, Ardıç Sk. No:13, 06920 Nallıhan/Ankara ‘ numarasından Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Adresi Nedir?

100. Yıl, Ardıç Sk. No:13, 06920 Nallıhan/Ankara ‘dır.

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Nerededir?

Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Nasıl Randevu Alınır?

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Bölümleri Nelerdir?

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi Çalışma Saatleri Nedir?

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Nallıhan Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın