Nefromer Diyaliz Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Nefromer Diyaliz Merkezi Telefon Numarası, Nefromer Diyaliz Merkezi Adresi, Nefromer Diyaliz Merkezi Yol Tarifi, Nefromer Diyaliz Merkezi Randevu Alma, Nefromer Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Nefromer Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nefromer Diyaliz Merkezi Hakkında Bilgiler

Nefromer Diyaliz Merkezi Erzincan Merkez/Erzincan ilinin Kurutilek ilçesine ait bir hastanedir.

Nefromer Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Nefromer Diyaliz Merkezi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nefromer Diyaliz Merkezi Doktorları

Nefromer Diyaliz Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Nefromer Diyaliz Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Nefromer Diyaliz Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nefromer Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Nefromer Diyaliz Merkezi mail adresi Nefromer Diyaliz Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Nefromer Diyaliz Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Halitpaşa, Halit Paşa Cd., 24050 Erzincan Merkez/Erzincan

Nefromer Diyaliz Merkezi Bölümleri

Nefromer Diyaliz Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Nefromer Diyaliz Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Nefromer Diyaliz Merkezi Randevu Alma

Nefromer Diyaliz Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Nefromer Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Erzincan Merkez/Erzincan Kurutilek bulunan Nefromer Diyaliz Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nefromer Diyaliz Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Nefromer Diyaliz Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Nefromer Diyaliz Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Nefromer Diyaliz Merkezi Adresi

Halitpaşa, Halit Paşa Cd., 24050 Erzincan Merkez/Erzincan ‘dır. Hastane Erzincan Merkez/Erzincan ilinin Kurutilek ilçesine ait bir hastanedir.

Nefromer Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Nefromer Diyaliz Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Nefromer Diyaliz Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Nefromer Diyaliz Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Nefromer Diyaliz Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Nefromer Diyaliz Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Nefromer Diyaliz Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nefromer Diyaliz Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Halitpaşa, Halit Paşa Cd., 24050 Erzincan Merkez/Erzincan ‘ numarasından Nefromer Diyaliz Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Nefromer Diyaliz Merkezi Adresi Nedir?

Halitpaşa, Halit Paşa Cd., 24050 Erzincan Merkez/Erzincan ‘dır.

Nefromer Diyaliz Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Nefromer Diyaliz Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Nefromer Diyaliz Merkezi Nerededir?

Hastane Erzincan Merkez/Erzincan ilinin Kurutilek ilçesine ait bir hastanedir.

Nefromer Diyaliz Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Nefromer Diyaliz Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Nefromer Diyaliz Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Nefromer Diyaliz Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Nefromer Diyaliz Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Nefromer Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Nefromer Diyaliz Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Nefromer Diyaliz Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın