Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası, Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Adresi, Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Yol Tarifi, Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Randevu Alma, Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümleri ve Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Hakkında Bilgiler

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Nevşehir Merkez/Nevşehir ilinin Nar ilçesine ait bir hastanedir.

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis ilgili hastane (0384) 228 50 50 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0384) 228 50 50 numarasını arayıp Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis İletişim Bilgileri

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis mail adresi Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0384) 228 50 50 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0384) 228 50 50 Mail Adresi; Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; 15 Temmuz Mahallesi, 148. Sk. No:1, 50300 Nar/Nevşehir Merkez/Nevşehir

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümleri

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0384) 228 50 50 numarasını arayıp Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Randevu Alma

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0384) 228 50 50 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri

Nevşehir Merkez/Nevşehir Nar bulunan Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0384) 228 50 50 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Adresi

15 Temmuz Mahallesi, 148. Sk. No:1, 50300 Nar/Nevşehir Merkez/Nevşehir ‘dır. Hastane Nevşehir Merkez/Nevşehir ilinin Nar ilçesine ait bir hastanedir.

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Yol Tarifi

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis ilçesinde bulunmaktadır. Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası Nedir?

15 Temmuz Mahallesi, 148. Sk. No:1, 50300 Nar/Nevşehir Merkez/Nevşehir ‘ numarasından Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesine ulaşabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Adresi Nedir?

15 Temmuz Mahallesi, 148. Sk. No:1, 50300 Nar/Nevşehir Merkez/Nevşehir ‘dır.

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Nerededir?

Hastane Nevşehir Merkez/Nevşehir ilinin Nar ilçesine ait bir hastanedir.

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Nasıl Randevu Alınır?

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0384) 228 50 50 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümleri Nelerdir?

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0384) 228 50 50 numarasını arayabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri Nedir?

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın