Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Telefon Numarası, Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Adresi, Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Yol Tarifi, Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Randevu Alma, Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Bölümleri ve Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Hakkında Bilgiler

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi İzmir ilinin Balçova ilçesine ait bir hastanedir.

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Telefon Numarası

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi ilgili hastane (0232) 412 22 22 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Doktorları

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0232) 412 22 22 numarasını arayıp Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi İletişim Bilgileri

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi mail adresi Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0232) 412 22 22 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0232) 412 22 22 Mail Adresi; Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; İnciraltı, Dokuz Eylül Ünv. Hst. 1460-33, 35330 Balçova/İzmir

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Bölümleri

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0232) 412 22 22 numarasını arayıp Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Randevu Alma

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0232) 412 22 22 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Çalışma Saatleri

İzmir Balçova bulunan Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0232) 412 22 22 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 29 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,9 ” Puan almıştır. Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Adresi

İnciraltı, Dokuz Eylül Ünv. Hst. 1460-33, 35330 Balçova/İzmir ‘dır. Hastane İzmir ilinin Balçova ilçesine ait bir hastanedir.

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Yol Tarifi

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

İnciraltı, Dokuz Eylül Ünv. Hst. 1460-33, 35330 Balçova/İzmir ‘ numarasından Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Adresi Nedir?

İnciraltı, Dokuz Eylül Ünv. Hst. 1460-33, 35330 Balçova/İzmir ‘dır.

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Nerededir?

Hastane İzmir ilinin Balçova ilçesine ait bir hastanedir.

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0232) 412 22 22 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0232) 412 22 22 numarasını arayabilirsiniz.

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 29 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,9 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın