Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Adresi, Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Bursa ilinin Nilüfer ilçesine ait bir hastanedir.

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi mail adresi Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Çalı, Sarıyerler Cd. No:1, 16275 Nilüfer/Bursa

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Bursa Nilüfer bulunan Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır. Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Adresi

Çalı, Sarıyerler Cd. No:1, 16275 Nilüfer/Bursa ‘dır. Hastane Bursa ilinin Nilüfer ilçesine ait bir hastanedir.

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Çalı, Sarıyerler Cd. No:1, 16275 Nilüfer/Bursa ‘ numarasından Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Çalı, Sarıyerler Cd. No:1, 16275 Nilüfer/Bursa ‘dır.

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Bursa ilinin Nilüfer ilçesine ait bir hastanedir.

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Nilüfer 6 Nolu Çalı Aile Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın