Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Telefon Numarası, Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Adresi, Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Yol Tarifi, Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Randevu Alma, Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Bölümleri ve Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Bilgiler

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Kars Merkez/Kars ilinin Karacaören ilçesine ait bir hastanedir.

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Telefon Numarası

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Doktorları

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Bilgileri

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu mail adresi Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yenişehir, 36000 Kars Merkez/Kars

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Bölümleri

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Randevu Alma

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Çalışma Saatleri

Kars Merkez/Kars Karacaören bulunan Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu hastanesi Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,8 ” Puan almıştır. Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Adresi

Yenişehir, 36000 Kars Merkez/Kars ‘dır. Hastane Kars Merkez/Kars ilinin Karacaören ilçesine ait bir hastanedir.

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Yol Tarifi

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu ilçesinde bulunmaktadır. Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Telefon Numarası Nedir?

Yenişehir, 36000 Kars Merkez/Kars ‘ numarasından Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu hastanesine ulaşabilirsiniz.

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Adresi Nedir?

Yenişehir, 36000 Kars Merkez/Kars ‘dır.

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Nerededir?

Hastane Kars Merkez/Kars ilinin Karacaören ilçesine ait bir hastanedir.

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Nasıl Randevu Alınır?

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Bölümleri Nelerdir?

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu Çalışma Saatleri Nedir?

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Nuri Paşa Erkek Öğrenci Yurdu İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,8 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın