OG MEDICAL Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

OG MEDICAL Telefon Numarası, OG MEDICAL Adresi, OG MEDICAL Yol Tarifi, OG MEDICAL Randevu Alma, OG MEDICAL Bölümleri ve OG MEDICAL Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

OG MEDICAL Hakkında Bilgiler

OG MEDICAL İstanbul ilinin Üsküdar ilçesine ait bir hastanedir.

OG MEDICAL Telefon Numarası

OG MEDICAL ilgili hastane 0541 453 66 19 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

OG MEDICAL Doktorları

OG MEDICAL Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. OG MEDICAL Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 0541 453 66 19 numarasını arayıp OG MEDICAL Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

OG MEDICAL İletişim Bilgileri

OG MEDICAL mail adresi OG MEDICAL Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 0541 453 66 19 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 0541 453 66 19 Mail Adresi; OG MEDICAL Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Burhaniye, Gedik Sk. No:11 D:1, 34660 Üsküdar/İstanbul

OG MEDICAL Bölümleri

OG MEDICAL bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0541 453 66 19 numarasını arayıp OG MEDICAL bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

OG MEDICAL Randevu Alma

OG MEDICAL ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 0541 453 66 19 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

OG MEDICAL Çalışma Saatleri

İstanbul Üsküdar bulunan OG MEDICAL hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 0541 453 66 19 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

OG MEDICAL Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

OG MEDICAL hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. OG MEDICAL Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

OG MEDICAL Adresi

Burhaniye, Gedik Sk. No:11 D:1, 34660 Üsküdar/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Üsküdar ilçesine ait bir hastanedir.

OG MEDICAL Yol Tarifi

OG MEDICAL ilçesinde bulunmaktadır. OG MEDICAL gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden OG MEDICAL hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

OG MEDICAL Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri OG MEDICAL hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak OG MEDICAL hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

OG MEDICAL Telefon Numarası Nedir?

Burhaniye, Gedik Sk. No:11 D:1, 34660 Üsküdar/İstanbul ‘ numarasından OG MEDICAL hastanesine ulaşabilirsiniz.

OG MEDICAL Adresi Nedir?

Burhaniye, Gedik Sk. No:11 D:1, 34660 Üsküdar/İstanbul ‘dır.

OG MEDICAL Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. OG MEDICAL Doktorları Göz atmak için tıklayın.

OG MEDICAL Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Üsküdar ilçesine ait bir hastanedir.

OG MEDICAL Nasıl Randevu Alınır?

OG MEDICAL ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 0541 453 66 19 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

OG MEDICAL Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

OG MEDICAL Bölümleri Nelerdir?

OG MEDICAL bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0541 453 66 19 numarasını arayabilirsiniz.

OG MEDICAL Çalışma Saatleri Nedir?

OG MEDICAL hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

OG MEDICAL İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın