Okmeydanı hastanesi A blok Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Okmeydanı hastanesi A blok Telefon Numarası, Okmeydanı hastanesi A blok Adresi, Okmeydanı hastanesi A blok Yol Tarifi, Okmeydanı hastanesi A blok Randevu Alma, Okmeydanı hastanesi A blok Bölümleri ve Okmeydanı hastanesi A blok Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Okmeydanı hastanesi A blok Hakkında Bilgiler

Okmeydanı hastanesi A blok İstanbul ilinin Şişli ilçesine ait bir hastanedir.

Okmeydanı hastanesi A blok Telefon Numarası

Okmeydanı hastanesi A blok ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Okmeydanı hastanesi A blok Doktorları

Okmeydanı hastanesi A blok Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Okmeydanı hastanesi A blok Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Okmeydanı hastanesi A blok Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Okmeydanı hastanesi A blok İletişim Bilgileri

Okmeydanı hastanesi A blok mail adresi Okmeydanı hastanesi A blok Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Okmeydanı hastanesi A blok Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Kaptan Paşa, Halit Ziya Türkkan Sk. No:7, 34384 Şişli/İstanbul

Okmeydanı hastanesi A blok Bölümleri

Okmeydanı hastanesi A blok bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Okmeydanı hastanesi A blok bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Okmeydanı hastanesi A blok Randevu Alma

Okmeydanı hastanesi A blok ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Okmeydanı hastanesi A blok Çalışma Saatleri

İstanbul Şişli bulunan Okmeydanı hastanesi A blok hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Okmeydanı hastanesi A blok Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Okmeydanı hastanesi A blok hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Okmeydanı hastanesi A blok Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Okmeydanı hastanesi A blok Adresi

Kaptan Paşa, Halit Ziya Türkkan Sk. No:7, 34384 Şişli/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Şişli ilçesine ait bir hastanedir.

Okmeydanı hastanesi A blok Yol Tarifi

Okmeydanı hastanesi A blok ilçesinde bulunmaktadır. Okmeydanı hastanesi A blok gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Okmeydanı hastanesi A blok hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Okmeydanı hastanesi A blok Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Okmeydanı hastanesi A blok hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Okmeydanı hastanesi A blok hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Okmeydanı hastanesi A blok Telefon Numarası Nedir?

Kaptan Paşa, Halit Ziya Türkkan Sk. No:7, 34384 Şişli/İstanbul ‘ numarasından Okmeydanı hastanesi A blok hastanesine ulaşabilirsiniz.

Okmeydanı hastanesi A blok Adresi Nedir?

Kaptan Paşa, Halit Ziya Türkkan Sk. No:7, 34384 Şişli/İstanbul ‘dır.

Okmeydanı hastanesi A blok Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Okmeydanı hastanesi A blok Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Okmeydanı hastanesi A blok Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Şişli ilçesine ait bir hastanedir.

Okmeydanı hastanesi A blok Nasıl Randevu Alınır?

Okmeydanı hastanesi A blok ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Okmeydanı hastanesi A blok Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Okmeydanı hastanesi A blok Bölümleri Nelerdir?

Okmeydanı hastanesi A blok bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Okmeydanı hastanesi A blok Çalışma Saatleri Nedir?

Okmeydanı hastanesi A blok hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Okmeydanı hastanesi A blok İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın