Oltu İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Oltu İlçe Devlet Hastanesi Adresi, Oltu İlçe Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Oltu İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma, Oltu İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Oltu İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Erzurum ilinin Oltu ilçesine ait bir hastanedir.

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Oltu İlçe Devlet Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Doktorları

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Oltu İlçe Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Oltu İlçe Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Oltu İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Oltu İlçe Devlet Hastanesi mail adresi Oltu İlçe Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Oltu İlçe Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yasin Haşimoğlu, Turan Sk. No:1, 25400 Oltu/Erzurum

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri

Oltu İlçe Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Oltu İlçe Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma

Oltu İlçe Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Erzurum Oltu bulunan Oltu İlçe Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Oltu İlçe Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 31 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,1 ” Puan almıştır. Oltu İlçe Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Adresi

Yasin Haşimoğlu, Turan Sk. No:1, 25400 Oltu/Erzurum ‘dır. Hastane Erzurum ilinin Oltu ilçesine ait bir hastanedir.

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Oltu İlçe Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Oltu İlçe Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Oltu İlçe Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Oltu İlçe Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Oltu İlçe Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Yasin Haşimoğlu, Turan Sk. No:1, 25400 Oltu/Erzurum ‘ numarasından Oltu İlçe Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Yasin Haşimoğlu, Turan Sk. No:1, 25400 Oltu/Erzurum ‘dır.

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Oltu İlçe Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Erzurum ilinin Oltu ilçesine ait bir hastanedir.

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Oltu İlçe Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Oltu İlçe Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Oltu İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Oltu İlçe Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Oltu İlçe Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 31 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın