Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Adresi, Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Mardin ilinin Ömerli ilçesine ait bir hastanedir.

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastane (0482) 541 37 37 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0482) 541 37 37 numarasını arayıp Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi mail adresi Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0482) 541 37 37 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0482) 541 37 37 Mail Adresi; Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yeni, 47570 Ömerli/Mardin

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0482) 541 37 37 numarasını arayıp Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0482) 541 37 37 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Mardin Ömerli bulunan Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0482) 541 37 37 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 4 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Adresi

Yeni, 47570 Ömerli/Mardin ‘dır. Hastane Mardin ilinin Ömerli ilçesine ait bir hastanedir.

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Yeni, 47570 Ömerli/Mardin ‘ numarasından Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Yeni, 47570 Ömerli/Mardin ‘dır.

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Mardin ilinin Ömerli ilçesine ait bir hastanedir.

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0482) 541 37 37 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0482) 541 37 37 numarasını arayabilirsiniz.

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Ömerli Toplum Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 4 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın