Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Telefon Numarası, Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Adresi, Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Yol Tarifi, Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Randevu Alma, Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Bölümleri ve Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Hakkında Bilgiler

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Ordu ilinin Altınordu ilçesine ait bir hastanedir.

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Telefon Numarası

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Doktorları

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi İletişim Bilgileri

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi mail adresi Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Şahincili, 579. Sk. No:2, 52200 Ordu Merkez/Ordu

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Bölümleri

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Randevu Alma

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Çalışma Saatleri

Ordu Altınordu bulunan Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır. Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Adresi

Şahincili, 579. Sk. No:2, 52200 Ordu Merkez/Ordu ‘dır. Hastane Ordu ilinin Altınordu ilçesine ait bir hastanedir.

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Yol Tarifi

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi ilçesinde bulunmaktadır. Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Telefon Numarası Nedir?

Şahincili, 579. Sk. No:2, 52200 Ordu Merkez/Ordu ‘ numarasından Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Adresi Nedir?

Şahincili, 579. Sk. No:2, 52200 Ordu Merkez/Ordu ‘dır.

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Nerededir?

Hastane Ordu ilinin Altınordu ilçesine ait bir hastanedir.

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Nasıl Randevu Alınır?

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Bölümleri Nelerdir?

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Çalışma Saatleri Nedir?

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Ordu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın