Ordu Şehir Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Ordu Şehir Hastanesi Telefon Numarası, Ordu Şehir Hastanesi Adresi, Ordu Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ordu Şehir Hastanesi Randevu Alma, Ordu Şehir Hastanesi Bölümleri ve Ordu Şehir Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ordu Şehir Hastanesi Hakkında Bilgiler

Ordu Şehir Hastanesi Ordu ilinin Altınordu ilçesine ait bir hastanedir.

Ordu Şehir Hastanesi Telefon Numarası

Ordu Şehir Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ordu Şehir Hastanesi Doktorları

Ordu Şehir Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ordu Şehir Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Ordu Şehir Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ordu Şehir Hastanesi İletişim Bilgileri

Ordu Şehir Hastanesi mail adresi Ordu Şehir Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Ordu Şehir Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Akçatepe, 1528. Sk. No:2, 52000 Ordu Merkez/Ordu

Ordu Şehir Hastanesi Bölümleri

Ordu Şehir Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Ordu Şehir Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Ordu Şehir Hastanesi Randevu Alma

Ordu Şehir Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Ordu Şehir Hastanesi Çalışma Saatleri

Ordu Altınordu bulunan Ordu Şehir Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ordu Şehir Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Ordu Şehir Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır. Ordu Şehir Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Ordu Şehir Hastanesi Adresi

Akçatepe, 1528. Sk. No:2, 52000 Ordu Merkez/Ordu ‘dır. Hastane Ordu ilinin Altınordu ilçesine ait bir hastanedir.

Ordu Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Ordu Şehir Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Ordu Şehir Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Ordu Şehir Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Ordu Şehir Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Ordu Şehir Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Ordu Şehir Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ordu Şehir Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Akçatepe, 1528. Sk. No:2, 52000 Ordu Merkez/Ordu ‘ numarasından Ordu Şehir Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Ordu Şehir Hastanesi Adresi Nedir?

Akçatepe, 1528. Sk. No:2, 52000 Ordu Merkez/Ordu ‘dır.

Ordu Şehir Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ordu Şehir Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Ordu Şehir Hastanesi Nerededir?

Hastane Ordu ilinin Altınordu ilçesine ait bir hastanedir.

Ordu Şehir Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Ordu Şehir Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Ordu Şehir Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Ordu Şehir Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Ordu Şehir Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Ordu Şehir Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Ordu Şehir Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Ordu Şehir Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın