Özalp Aile Sağlık Merkez Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özalp Aile Sağlık Merkez Telefon Numarası, Özalp Aile Sağlık Merkez Adresi, Özalp Aile Sağlık Merkez Yol Tarifi, Özalp Aile Sağlık Merkez Randevu Alma, Özalp Aile Sağlık Merkez Bölümleri ve Özalp Aile Sağlık Merkez Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özalp Aile Sağlık Merkez Hakkında Bilgiler

Özalp Aile Sağlık Merkez Van ilinin Özalp ilçesine ait bir hastanedir.

Özalp Aile Sağlık Merkez Telefon Numarası

Özalp Aile Sağlık Merkez ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özalp Aile Sağlık Merkez Doktorları

Özalp Aile Sağlık Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özalp Aile Sağlık Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Özalp Aile Sağlık Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özalp Aile Sağlık Merkez İletişim Bilgileri

Özalp Aile Sağlık Merkez mail adresi Özalp Aile Sağlık Merkez Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Özalp Aile Sağlık Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Cumhuriyet, 65570 Özalp/Van

Özalp Aile Sağlık Merkez Bölümleri

Özalp Aile Sağlık Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Özalp Aile Sağlık Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özalp Aile Sağlık Merkez Randevu Alma

Özalp Aile Sağlık Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özalp Aile Sağlık Merkez Çalışma Saatleri

Van Özalp bulunan Özalp Aile Sağlık Merkez hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özalp Aile Sağlık Merkez Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özalp Aile Sağlık Merkez hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Özalp Aile Sağlık Merkez Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özalp Aile Sağlık Merkez Adresi

Cumhuriyet, 65570 Özalp/Van ‘dır. Hastane Van ilinin Özalp ilçesine ait bir hastanedir.

Özalp Aile Sağlık Merkez Yol Tarifi

Özalp Aile Sağlık Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Özalp Aile Sağlık Merkez gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özalp Aile Sağlık Merkez hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özalp Aile Sağlık Merkez Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özalp Aile Sağlık Merkez hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özalp Aile Sağlık Merkez hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özalp Aile Sağlık Merkez Telefon Numarası Nedir?

Cumhuriyet, 65570 Özalp/Van ‘ numarasından Özalp Aile Sağlık Merkez hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özalp Aile Sağlık Merkez Adresi Nedir?

Cumhuriyet, 65570 Özalp/Van ‘dır.

Özalp Aile Sağlık Merkez Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özalp Aile Sağlık Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özalp Aile Sağlık Merkez Nerededir?

Hastane Van ilinin Özalp ilçesine ait bir hastanedir.

Özalp Aile Sağlık Merkez Nasıl Randevu Alınır?

Özalp Aile Sağlık Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özalp Aile Sağlık Merkez Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özalp Aile Sağlık Merkez Bölümleri Nelerdir?

Özalp Aile Sağlık Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Özalp Aile Sağlık Merkez Çalışma Saatleri Nedir?

Özalp Aile Sağlık Merkez hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özalp Aile Sağlık Merkez İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın