Özefe Bakım Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özefe Bakım Merkezi Telefon Numarası, Özefe Bakım Merkezi Adresi, Özefe Bakım Merkezi Yol Tarifi, Özefe Bakım Merkezi Randevu Alma, Özefe Bakım Merkezi Bölümleri ve Özefe Bakım Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özefe Bakım Merkezi Hakkında Bilgiler

Özefe Bakım Merkezi İzmir ilinin Gaziemir ilçesine ait bir hastanedir.

Özefe Bakım Merkezi Telefon Numarası

Özefe Bakım Merkezi ilgili hastane (0232) 251 74 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özefe Bakım Merkezi Doktorları

Özefe Bakım Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özefe Bakım Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0232) 251 74 00 numarasını arayıp Özefe Bakım Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özefe Bakım Merkezi İletişim Bilgileri

Özefe Bakım Merkezi mail adresi Özefe Bakım Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0232) 251 74 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0232) 251 74 00 Mail Adresi; Özefe Bakım Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Dokuz Eylül, 337. Sk. No:15, 35410 Gaziemir/İzmir

Özefe Bakım Merkezi Bölümleri

Özefe Bakım Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0232) 251 74 00 numarasını arayıp Özefe Bakım Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özefe Bakım Merkezi Randevu Alma

Özefe Bakım Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0232) 251 74 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özefe Bakım Merkezi Çalışma Saatleri

İzmir Gaziemir bulunan Özefe Bakım Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0232) 251 74 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özefe Bakım Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özefe Bakım Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 19 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,2 ” Puan almıştır. Özefe Bakım Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özefe Bakım Merkezi Adresi

Dokuz Eylül, 337. Sk. No:15, 35410 Gaziemir/İzmir ‘dır. Hastane İzmir ilinin Gaziemir ilçesine ait bir hastanedir.

Özefe Bakım Merkezi Yol Tarifi

Özefe Bakım Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Özefe Bakım Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özefe Bakım Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özefe Bakım Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özefe Bakım Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özefe Bakım Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özefe Bakım Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Dokuz Eylül, 337. Sk. No:15, 35410 Gaziemir/İzmir ‘ numarasından Özefe Bakım Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özefe Bakım Merkezi Adresi Nedir?

Dokuz Eylül, 337. Sk. No:15, 35410 Gaziemir/İzmir ‘dır.

Özefe Bakım Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özefe Bakım Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özefe Bakım Merkezi Nerededir?

Hastane İzmir ilinin Gaziemir ilçesine ait bir hastanedir.

Özefe Bakım Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Özefe Bakım Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0232) 251 74 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özefe Bakım Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özefe Bakım Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Özefe Bakım Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0232) 251 74 00 numarasını arayabilirsiniz.

Özefe Bakım Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Özefe Bakım Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özefe Bakım Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 19 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,2 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın