Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası, Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Adresi, Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Yol Tarifi, Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Randevu Alma, Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Hakkında Bilgiler

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Ağrı ilinin Ağrı Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi ilgili hastane (0472) 215 66 67 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0472) 215 66 67 numarasını arayıp Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi mail adresi Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0472) 215 66 67 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0472) 215 66 67 Mail Adresi; Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Abide, 623 Sok. Sarı Konak Apt., 04100 Ağrı Merkez/Ağrı

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Bölümleri

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0472) 215 66 67 numarasını arayıp Özel Ağrı Diyaliz Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Randevu Alma

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0472) 215 66 67 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Ağrı Ağrı Merkez bulunan Özel Ağrı Diyaliz Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0472) 215 66 67 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Adresi

Abide, 623 Sok. Sarı Konak Apt., 04100 Ağrı Merkez/Ağrı ‘dır. Hastane Ağrı ilinin Ağrı Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Özel Ağrı Diyaliz Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Ağrı Diyaliz Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Ağrı Diyaliz Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Ağrı Diyaliz Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Abide, 623 Sok. Sarı Konak Apt., 04100 Ağrı Merkez/Ağrı ‘ numarasından Özel Ağrı Diyaliz Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Adresi Nedir?

Abide, 623 Sok. Sarı Konak Apt., 04100 Ağrı Merkez/Ağrı ‘dır.

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Nerededir?

Hastane Ağrı ilinin Ağrı Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0472) 215 66 67 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0472) 215 66 67 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Ağrı Diyaliz Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın