Özel ambulans Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel ambulans Telefon Numarası, Özel ambulans Adresi, Özel ambulans Yol Tarifi, Özel ambulans Randevu Alma, Özel ambulans Bölümleri ve Özel ambulans Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel ambulans Hakkında Bilgiler

Özel ambulans Karaman ilinin Kazımkarabekir ilçesine ait bir hastanedir.

Özel ambulans Telefon Numarası

Özel ambulans ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel ambulans Doktorları

Özel ambulans Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel ambulans Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Özel ambulans Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel ambulans İletişim Bilgileri

Özel ambulans mail adresi Özel ambulans Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Özel ambulans Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Timsal, Karaman Cd. No:9, 70600, 70600 Kazımkarabekir/Karaman

Özel ambulans Bölümleri

Özel ambulans bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Özel ambulans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel ambulans Randevu Alma

Özel ambulans ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel ambulans Çalışma Saatleri

Karaman Kazımkarabekir bulunan Özel ambulans hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel ambulans Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel ambulans hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Özel ambulans Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel ambulans Adresi

Timsal, Karaman Cd. No:9, 70600, 70600 Kazımkarabekir/Karaman ‘dır. Hastane Karaman ilinin Kazımkarabekir ilçesine ait bir hastanedir.

Özel ambulans Yol Tarifi

Özel ambulans ilçesinde bulunmaktadır. Özel ambulans gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel ambulans hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel ambulans Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel ambulans hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel ambulans hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel ambulans Telefon Numarası Nedir?

Timsal, Karaman Cd. No:9, 70600, 70600 Kazımkarabekir/Karaman ‘ numarasından Özel ambulans hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel ambulans Adresi Nedir?

Timsal, Karaman Cd. No:9, 70600, 70600 Kazımkarabekir/Karaman ‘dır.

Özel ambulans Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel ambulans Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel ambulans Nerededir?

Hastane Karaman ilinin Kazımkarabekir ilçesine ait bir hastanedir.

Özel ambulans Nasıl Randevu Alınır?

Özel ambulans ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel ambulans Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel ambulans Bölümleri Nelerdir?

Özel ambulans bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Özel ambulans Çalışma Saatleri Nedir?

Özel ambulans hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel ambulans İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın