Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Telefon Numarası, Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Adresi, Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Yol Tarifi, Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Randevu Alma, Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Bölümleri ve Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Hakkında Bilgiler

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi İstanbul ilinin Ataşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi ilgili hastane 444 4 276 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Doktorları

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 444 4 276 numarasını arayıp Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi mail adresi Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 444 4 276 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 444 4 276 Mail Adresi; Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Barbaros, Ortabahar Caddesi, Halk Cd., 34746 Ataşehir/İstanbul

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 4 276 numarasını arayıp Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Randevu Alma

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 444 4 276 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

İstanbul Ataşehir bulunan Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 444 4 276 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,3 ” Puan almıştır. Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Adresi

Barbaros, Ortabahar Caddesi, Halk Cd., 34746 Ataşehir/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Ataşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Barbaros, Ortabahar Caddesi, Halk Cd., 34746 Ataşehir/İstanbul ‘ numarasından Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Adresi Nedir?

Barbaros, Ortabahar Caddesi, Halk Cd., 34746 Ataşehir/İstanbul ‘dır.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Ataşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 444 4 276 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 4 276 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın