Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Telefon Numarası, Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Adresi, Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Yol Tarifi, Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Randevu Alma, Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Bölümleri ve Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Hakkında Bilgiler

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Bursa ilinin Osmangazi ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Telefon Numarası

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi ilgili hastane (0224) 270 05 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Doktorları

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0224) 270 05 00 numarasını arayıp Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi İletişim Bilgileri

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi mail adresi Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0224) 270 05 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0224) 270 05 00 Mail Adresi; Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Ulu Mahalle, Ulubatlı Hasan Blv. No:48 D:62, 16220 Osmangazi/Bursa

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Bölümleri

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0224) 270 05 00 numarasını arayıp Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Randevu Alma

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0224) 270 05 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Çalışma Saatleri

Bursa Osmangazi bulunan Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0224) 270 05 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 420 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,9 ” Puan almıştır. Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Adresi

Ulu Mahalle, Ulubatlı Hasan Blv. No:48 D:62, 16220 Osmangazi/Bursa ‘dır. Hastane Bursa ilinin Osmangazi ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Yol Tarifi

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Ulu Mahalle, Ulubatlı Hasan Blv. No:48 D:62, 16220 Osmangazi/Bursa ‘ numarasından Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Adresi Nedir?

Ulu Mahalle, Ulubatlı Hasan Blv. No:48 D:62, 16220 Osmangazi/Bursa ‘dır.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Nerededir?

Hastane Bursa ilinin Osmangazi ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0224) 270 05 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0224) 270 05 00 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 420 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,9 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın