Özel Batman Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Batman Hastanesi Telefon Numarası, Özel Batman Hastanesi Adresi, Özel Batman Hastanesi Yol Tarifi, Özel Batman Hastanesi Randevu Alma, Özel Batman Hastanesi Bölümleri ve Özel Batman Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Batman Hastanesi Hakkında Bilgiler

Özel Batman Hastanesi Batman ilinin Batman Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Batman Hastanesi Telefon Numarası

Özel Batman Hastanesi ilgili hastane (0488) 214 70 63 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Batman Hastanesi Doktorları

Özel Batman Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Batman Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0488) 214 70 63 numarasını arayıp Özel Batman Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Batman Hastanesi İletişim Bilgileri

Özel Batman Hastanesi mail adresi Özel Batman Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0488) 214 70 63 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0488) 214 70 63 Mail Adresi; Özel Batman Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Kültür, Turgut Özal Blv. No:293, 72060 Batman Merkez/Batman

Özel Batman Hastanesi Bölümleri

Özel Batman Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0488) 214 70 63 numarasını arayıp Özel Batman Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Batman Hastanesi Randevu Alma

Özel Batman Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0488) 214 70 63 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Batman Hastanesi Çalışma Saatleri

Batman Batman Merkez bulunan Özel Batman Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0488) 214 70 63 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Batman Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Batman Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 100 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,5 ” Puan almıştır. Özel Batman Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Batman Hastanesi Adresi

Kültür, Turgut Özal Blv. No:293, 72060 Batman Merkez/Batman ‘dır. Hastane Batman ilinin Batman Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Batman Hastanesi Yol Tarifi

Özel Batman Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Özel Batman Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Batman Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Batman Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Batman Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Batman Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Batman Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Kültür, Turgut Özal Blv. No:293, 72060 Batman Merkez/Batman ‘ numarasından Özel Batman Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Batman Hastanesi Adresi Nedir?

Kültür, Turgut Özal Blv. No:293, 72060 Batman Merkez/Batman ‘dır.

Özel Batman Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Batman Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Batman Hastanesi Nerededir?

Hastane Batman ilinin Batman Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Batman Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Özel Batman Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0488) 214 70 63 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Batman Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Batman Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Özel Batman Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0488) 214 70 63 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Batman Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Batman Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Batman Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 100 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın