Özel Can Laboratuvarı Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Can Laboratuvarı Telefon Numarası, Özel Can Laboratuvarı Adresi, Özel Can Laboratuvarı Yol Tarifi, Özel Can Laboratuvarı Randevu Alma, Özel Can Laboratuvarı Bölümleri ve Özel Can Laboratuvarı Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Can Laboratuvarı Hakkında Bilgiler

Özel Can Laboratuvarı Manisa ilinin Alaşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Can Laboratuvarı Telefon Numarası

Özel Can Laboratuvarı ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Can Laboratuvarı Doktorları

Özel Can Laboratuvarı Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Can Laboratuvarı Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Özel Can Laboratuvarı Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Can Laboratuvarı İletişim Bilgileri

Özel Can Laboratuvarı mail adresi Özel Can Laboratuvarı Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Özel Can Laboratuvarı Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Soğuksu, İstiklal Cd. No:151, 45600 Alaşehir/Manisa

Özel Can Laboratuvarı Bölümleri

Özel Can Laboratuvarı bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Özel Can Laboratuvarı bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Can Laboratuvarı Randevu Alma

Özel Can Laboratuvarı ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Can Laboratuvarı Çalışma Saatleri

Manisa Alaşehir bulunan Özel Can Laboratuvarı hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Can Laboratuvarı Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Can Laboratuvarı hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Özel Can Laboratuvarı Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Can Laboratuvarı Adresi

Soğuksu, İstiklal Cd. No:151, 45600 Alaşehir/Manisa ‘dır. Hastane Manisa ilinin Alaşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Can Laboratuvarı Yol Tarifi

Özel Can Laboratuvarı ilçesinde bulunmaktadır. Özel Can Laboratuvarı gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Can Laboratuvarı hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Can Laboratuvarı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Can Laboratuvarı hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Can Laboratuvarı hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Can Laboratuvarı Telefon Numarası Nedir?

Soğuksu, İstiklal Cd. No:151, 45600 Alaşehir/Manisa ‘ numarasından Özel Can Laboratuvarı hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Can Laboratuvarı Adresi Nedir?

Soğuksu, İstiklal Cd. No:151, 45600 Alaşehir/Manisa ‘dır.

Özel Can Laboratuvarı Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Can Laboratuvarı Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Can Laboratuvarı Nerededir?

Hastane Manisa ilinin Alaşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Can Laboratuvarı Nasıl Randevu Alınır?

Özel Can Laboratuvarı ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Can Laboratuvarı Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Can Laboratuvarı Bölümleri Nelerdir?

Özel Can Laboratuvarı bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Can Laboratuvarı Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Can Laboratuvarı hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Can Laboratuvarı İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın