Özel Çankaya Tıp Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Çankaya Tıp Merkezi Telefon Numarası, Özel Çankaya Tıp Merkezi Adresi, Özel Çankaya Tıp Merkezi Yol Tarifi, Özel Çankaya Tıp Merkezi Randevu Alma, Özel Çankaya Tıp Merkezi Bölümleri ve Özel Çankaya Tıp Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Çankaya Tıp Merkezi Hakkında Bilgiler

Özel Çankaya Tıp Merkezi İzmir ilinin Konak ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Çankaya Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Çankaya Tıp Merkezi ilgili hastane (0232) 425 31 31 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Çankaya Tıp Merkezi Doktorları

Özel Çankaya Tıp Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Çankaya Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0232) 425 31 31 numarasını arayıp Özel Çankaya Tıp Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Çankaya Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Özel Çankaya Tıp Merkezi mail adresi Özel Çankaya Tıp Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0232) 425 31 31 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0232) 425 31 31 Mail Adresi; Özel Çankaya Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Akdeniz, Gazi Blv. No:56 D:58, 35280 Konak/İzmir

Özel Çankaya Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Çankaya Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0232) 425 31 31 numarasını arayıp Özel Çankaya Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Çankaya Tıp Merkezi Randevu Alma

Özel Çankaya Tıp Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0232) 425 31 31 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Çankaya Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

İzmir Konak bulunan Özel Çankaya Tıp Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0232) 425 31 31 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Çankaya Tıp Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Çankaya Tıp Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 550 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,2 ” Puan almıştır. Özel Çankaya Tıp Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Çankaya Tıp Merkezi Adresi

Akdeniz, Gazi Blv. No:56 D:58, 35280 Konak/İzmir ‘dır. Hastane İzmir ilinin Konak ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Çankaya Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Çankaya Tıp Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Özel Çankaya Tıp Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Çankaya Tıp Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Çankaya Tıp Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Çankaya Tıp Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Çankaya Tıp Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Çankaya Tıp Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Akdeniz, Gazi Blv. No:56 D:58, 35280 Konak/İzmir ‘ numarasından Özel Çankaya Tıp Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Çankaya Tıp Merkezi Adresi Nedir?

Akdeniz, Gazi Blv. No:56 D:58, 35280 Konak/İzmir ‘dır.

Özel Çankaya Tıp Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Çankaya Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Çankaya Tıp Merkezi Nerededir?

Hastane İzmir ilinin Konak ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Çankaya Tıp Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Özel Çankaya Tıp Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0232) 425 31 31 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Çankaya Tıp Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Çankaya Tıp Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Özel Çankaya Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0232) 425 31 31 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Çankaya Tıp Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Çankaya Tıp Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Çankaya Tıp Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 550 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,2 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın