Özel Dicle Tıp Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Dicle Tıp Merkezi Telefon Numarası, Özel Dicle Tıp Merkezi Adresi, Özel Dicle Tıp Merkezi Yol Tarifi, Özel Dicle Tıp Merkezi Randevu Alma, Özel Dicle Tıp Merkezi Bölümleri ve Özel Dicle Tıp Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Dicle Tıp Merkezi Hakkında Bilgiler

Özel Dicle Tıp Merkezi ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Dicle Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Dicle Tıp Merkezi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Dicle Tıp Merkezi Doktorları

Özel Dicle Tıp Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Dicle Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Özel Dicle Tıp Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Dicle Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Özel Dicle Tıp Merkezi mail adresi Özel Dicle Tıp Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Özel Dicle Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Hasan Çelebi, Hacı Yusuf Sami Cd., 63600 Siverek/Şanlıurfa

Özel Dicle Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Dicle Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Özel Dicle Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Dicle Tıp Merkezi Randevu Alma

Özel Dicle Tıp Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Dicle Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

bulunan Özel Dicle Tıp Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Dicle Tıp Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Dicle Tıp Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Özel Dicle Tıp Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Dicle Tıp Merkezi Adresi

Hasan Çelebi, Hacı Yusuf Sami Cd., 63600 Siverek/Şanlıurfa ‘dır. Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Dicle Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Dicle Tıp Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Özel Dicle Tıp Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Dicle Tıp Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Dicle Tıp Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Dicle Tıp Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Dicle Tıp Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Dicle Tıp Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Hasan Çelebi, Hacı Yusuf Sami Cd., 63600 Siverek/Şanlıurfa ‘ numarasından Özel Dicle Tıp Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Dicle Tıp Merkezi Adresi Nedir?

Hasan Çelebi, Hacı Yusuf Sami Cd., 63600 Siverek/Şanlıurfa ‘dır.

Özel Dicle Tıp Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Dicle Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Dicle Tıp Merkezi Nerededir?

Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Dicle Tıp Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Özel Dicle Tıp Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Dicle Tıp Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Dicle Tıp Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Özel Dicle Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Dicle Tıp Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Dicle Tıp Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Dicle Tıp Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın