Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Telefon Numarası, Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Adresi, Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Yol Tarifi, Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Randevu Alma, Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Bölümleri ve Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Hakkında Bilgiler

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi İstanbul ilinin Bakırköy ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi ilgili hastane (0212) 598 32 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Doktorları

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0212) 598 32 00 numarasını arayıp Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi mail adresi Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0212) 598 32 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0212) 598 32 00 Mail Adresi; Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Basınköy, Yan Sk. No:1, 34153 Bakırköy/İstanbul

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0212) 598 32 00 numarasını arayıp Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Randevu Alma

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0212) 598 32 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

İstanbul Bakırköy bulunan Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0212) 598 32 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 105 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,3 ” Puan almıştır. Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Adresi

Basınköy, Yan Sk. No:1, 34153 Bakırköy/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Bakırköy ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Basınköy, Yan Sk. No:1, 34153 Bakırköy/İstanbul ‘ numarasından Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Adresi Nedir?

Basınköy, Yan Sk. No:1, 34153 Bakırköy/İstanbul ‘dır.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Bakırköy ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0212) 598 32 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0212) 598 32 00 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 105 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın