Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Telefon Numarası, Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Adresi, Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Yol Tarifi, Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Randevu Alma, Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Bölümleri ve Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Hakkında Bilgiler

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Telefon Numarası

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi ilgili hastane 444 8 595 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Doktorları

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 444 8 595 numarasını arayıp Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi İletişim Bilgileri

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi mail adresi Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 444 8 595 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 444 8 595 Mail Adresi; Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Merkez Mah, İbni Sina Sk. No:15, 33730 Erdemli/Mersin

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Bölümleri

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 8 595 numarasını arayıp Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Randevu Alma

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 444 8 595 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Çalışma Saatleri

bulunan Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 444 8 595 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 136 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,8 ” Puan almıştır. Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Adresi

Merkez Mah, İbni Sina Sk. No:15, 33730 Erdemli/Mersin ‘dır. Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Yol Tarifi

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Merkez Mah, İbni Sina Sk. No:15, 33730 Erdemli/Mersin ‘ numarasından Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Adresi Nedir?

Merkez Mah, İbni Sina Sk. No:15, 33730 Erdemli/Mersin ‘dır.

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Nerededir?

Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 444 8 595 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 8 595 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 136 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,8 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın