Özel Filiz Diyaliz Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Telefon Numarası, Özel Filiz Diyaliz Merkezi Adresi, Özel Filiz Diyaliz Merkezi Yol Tarifi, Özel Filiz Diyaliz Merkezi Randevu Alma, Özel Filiz Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Özel Filiz Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Hakkında Bilgiler

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Giresun ilinin Giresun Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Filiz Diyaliz Merkezi ilgili hastane (0454) 214 11 28 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Filiz Diyaliz Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0454) 214 11 28 numarasını arayıp Özel Filiz Diyaliz Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Filiz Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Özel Filiz Diyaliz Merkezi mail adresi Özel Filiz Diyaliz Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0454) 214 11 28 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0454) 214 11 28 Mail Adresi; Özel Filiz Diyaliz Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Hacısiyam Mh. İnönü Cd. Pk:28200 Merkez/giresun

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Bölümleri

Özel Filiz Diyaliz Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0454) 214 11 28 numarasını arayıp Özel Filiz Diyaliz Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Randevu Alma

Özel Filiz Diyaliz Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0454) 214 11 28 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Giresun Giresun Merkez bulunan Özel Filiz Diyaliz Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0454) 214 11 28 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Filiz Diyaliz Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır. Özel Filiz Diyaliz Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Adresi

Hacısiyam Mh. İnönü Cd. Pk:28200 Merkez/giresun ‘dır. Hastane Giresun ilinin Giresun Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Özel Filiz Diyaliz Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Özel Filiz Diyaliz Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Filiz Diyaliz Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Filiz Diyaliz Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Filiz Diyaliz Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Hacısiyam Mh. İnönü Cd. Pk:28200 Merkez/giresun ‘ numarasından Özel Filiz Diyaliz Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Adresi Nedir?

Hacısiyam Mh. İnönü Cd. Pk:28200 Merkez/giresun ‘dır.

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Filiz Diyaliz Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Nerededir?

Hastane Giresun ilinin Giresun Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Özel Filiz Diyaliz Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0454) 214 11 28 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Özel Filiz Diyaliz Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0454) 214 11 28 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Filiz Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Filiz Diyaliz Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Filiz Diyaliz Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın