Özel Genesis Hospital Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Genesis Hospital Telefon Numarası, Özel Genesis Hospital Adresi, Özel Genesis Hospital Yol Tarifi, Özel Genesis Hospital Randevu Alma, Özel Genesis Hospital Bölümleri ve Özel Genesis Hospital Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Genesis Hospital Hakkında Bilgiler

Özel Genesis Hospital Diyarbakır ilinin Kayapınar ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Genesis Hospital Telefon Numarası

Özel Genesis Hospital ilgili hastane 444 3 823 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Genesis Hospital Doktorları

Özel Genesis Hospital Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Genesis Hospital Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 444 3 823 numarasını arayıp Özel Genesis Hospital Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Genesis Hospital İletişim Bilgileri

Özel Genesis Hospital mail adresi Özel Genesis Hospital Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 444 3 823 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 444 3 823 Mail Adresi; Özel Genesis Hospital Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Huzurevleri, Huzurevleri Mahallesi 3 Sokak, Seyrantepe Bulv No:18, 21070 Kayapınar/Diyarbakır

Özel Genesis Hospital Bölümleri

Özel Genesis Hospital bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 3 823 numarasını arayıp Özel Genesis Hospital bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Genesis Hospital Randevu Alma

Özel Genesis Hospital ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 444 3 823 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Genesis Hospital Çalışma Saatleri

Diyarbakır Kayapınar bulunan Özel Genesis Hospital hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 444 3 823 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Genesis Hospital Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Genesis Hospital hastanesi Google Maps üzerinden ” 261 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,9 ” Puan almıştır. Özel Genesis Hospital Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Genesis Hospital Adresi

Huzurevleri, Huzurevleri Mahallesi 3 Sokak, Seyrantepe Bulv No:18, 21070 Kayapınar/Diyarbakır ‘dır. Hastane Diyarbakır ilinin Kayapınar ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Genesis Hospital Yol Tarifi

Özel Genesis Hospital ilçesinde bulunmaktadır. Özel Genesis Hospital gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Genesis Hospital hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Genesis Hospital Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Genesis Hospital hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Genesis Hospital hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Genesis Hospital Telefon Numarası Nedir?

Huzurevleri, Huzurevleri Mahallesi 3 Sokak, Seyrantepe Bulv No:18, 21070 Kayapınar/Diyarbakır ‘ numarasından Özel Genesis Hospital hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Genesis Hospital Adresi Nedir?

Huzurevleri, Huzurevleri Mahallesi 3 Sokak, Seyrantepe Bulv No:18, 21070 Kayapınar/Diyarbakır ‘dır.

Özel Genesis Hospital Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Genesis Hospital Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Genesis Hospital Nerededir?

Hastane Diyarbakır ilinin Kayapınar ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Genesis Hospital Nasıl Randevu Alınır?

Özel Genesis Hospital ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 444 3 823 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Genesis Hospital Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Genesis Hospital Bölümleri Nelerdir?

Özel Genesis Hospital bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 3 823 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Genesis Hospital Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Genesis Hospital hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Genesis Hospital İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 261 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,9 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın