ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Telefon Numarası, ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Adresi, ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Yol Tarifi, ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Randevu Alma, ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Bölümleri ve ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Hakkında Bilgiler

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ İstanbul ilinin Tuzla ilçesine ait bir hastanedir.

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Telefon Numarası

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ ilgili hastane (0216) 581 42 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Doktorları

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0216) 581 42 00 numarasını arayıp ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ İletişim Bilgileri

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ mail adresi ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0216) 581 42 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0216) 581 42 00 Mail Adresi; ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Evliya Çelebi, Sahil Blv No:2, 34944 Tuzla/İstanbul

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Bölümleri

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0216) 581 42 00 numarasını arayıp ÖZEL GİSBİR HASTANESİ bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Randevu Alma

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0216) 581 42 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Çalışma Saatleri

İstanbul Tuzla bulunan ÖZEL GİSBİR HASTANESİ hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0216) 581 42 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ hastanesi Google Maps üzerinden ” 345 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,2 ” Puan almıştır. ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Adresi

Evliya Çelebi, Sahil Blv No:2, 34944 Tuzla/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Tuzla ilçesine ait bir hastanedir.

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Yol Tarifi

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ ilçesinde bulunmaktadır. ÖZEL GİSBİR HASTANESİ gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden ÖZEL GİSBİR HASTANESİ hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri ÖZEL GİSBİR HASTANESİ hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak ÖZEL GİSBİR HASTANESİ hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Telefon Numarası Nedir?

Evliya Çelebi, Sahil Blv No:2, 34944 Tuzla/İstanbul ‘ numarasından ÖZEL GİSBİR HASTANESİ hastanesine ulaşabilirsiniz.

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Adresi Nedir?

Evliya Çelebi, Sahil Blv No:2, 34944 Tuzla/İstanbul ‘dır.

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Doktorları Göz atmak için tıklayın.

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Tuzla ilçesine ait bir hastanedir.

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Nasıl Randevu Alınır?

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0216) 581 42 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Bölümleri Nelerdir?

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0216) 581 42 00 numarasını arayabilirsiniz.

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ Çalışma Saatleri Nedir?

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

ÖZEL GİSBİR HASTANESİ İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 345 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,2 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın