Özel İlgin Tıp Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel İlgin Tıp Merkezi Telefon Numarası, Özel İlgin Tıp Merkezi Adresi, Özel İlgin Tıp Merkezi Yol Tarifi, Özel İlgin Tıp Merkezi Randevu Alma, Özel İlgin Tıp Merkezi Bölümleri ve Özel İlgin Tıp Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel İlgin Tıp Merkezi Hakkında Bilgiler

Özel İlgin Tıp Merkezi Ankara ilinin Mamak ilçesine ait bir hastanedir.

Özel İlgin Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel İlgin Tıp Merkezi ilgili hastane (0312) 367 68 58 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel İlgin Tıp Merkezi Doktorları

Özel İlgin Tıp Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel İlgin Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0312) 367 68 58 numarasını arayıp Özel İlgin Tıp Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel İlgin Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Özel İlgin Tıp Merkezi mail adresi Özel İlgin Tıp Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0312) 367 68 58 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0312) 367 68 58 Mail Adresi; Özel İlgin Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Akdere, 44/B, Mehmet Ali Altın Cd, 06630 Mamak/Ankara

Özel İlgin Tıp Merkezi Bölümleri

Özel İlgin Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 367 68 58 numarasını arayıp Özel İlgin Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel İlgin Tıp Merkezi Randevu Alma

Özel İlgin Tıp Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 367 68 58 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel İlgin Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Ankara Mamak bulunan Özel İlgin Tıp Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0312) 367 68 58 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel İlgin Tıp Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel İlgin Tıp Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 283 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,1 ” Puan almıştır. Özel İlgin Tıp Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel İlgin Tıp Merkezi Adresi

Akdere, 44/B, Mehmet Ali Altın Cd, 06630 Mamak/Ankara ‘dır. Hastane Ankara ilinin Mamak ilçesine ait bir hastanedir.

Özel İlgin Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel İlgin Tıp Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Özel İlgin Tıp Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel İlgin Tıp Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel İlgin Tıp Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel İlgin Tıp Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel İlgin Tıp Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel İlgin Tıp Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Akdere, 44/B, Mehmet Ali Altın Cd, 06630 Mamak/Ankara ‘ numarasından Özel İlgin Tıp Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel İlgin Tıp Merkezi Adresi Nedir?

Akdere, 44/B, Mehmet Ali Altın Cd, 06630 Mamak/Ankara ‘dır.

Özel İlgin Tıp Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel İlgin Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel İlgin Tıp Merkezi Nerededir?

Hastane Ankara ilinin Mamak ilçesine ait bir hastanedir.

Özel İlgin Tıp Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Özel İlgin Tıp Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 367 68 58 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel İlgin Tıp Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel İlgin Tıp Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Özel İlgin Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 367 68 58 numarasını arayabilirsiniz.

Özel İlgin Tıp Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Özel İlgin Tıp Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel İlgin Tıp Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 283 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın