Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Telefon Numarası, Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Adresi, Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Yol Tarifi, Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Randevu Alma, Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Bölümleri ve Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Hakkında Bilgiler

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler İstanbul ilinin Bahçelievler ilçesine ait bir hastanedir.

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Telefon Numarası

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler ilgili hastane (0212) 652 52 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Doktorları

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0212) 652 52 00 numarasını arayıp Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler İletişim Bilgileri

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler mail adresi Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0212) 652 52 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0212) 652 52 00 Mail Adresi; Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Zafer, Yıldırım Beyazıt Cd. No:56, 34194 Bahçelievler/İstanbul

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Bölümleri

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0212) 652 52 00 numarasını arayıp Özel İlke Hastanesi Bahçelievler bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Randevu Alma

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0212) 652 52 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Çalışma Saatleri

İstanbul Bahçelievler bulunan Özel İlke Hastanesi Bahçelievler hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0212) 652 52 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler hastanesi Google Maps üzerinden ” 134 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,4 ” Puan almıştır. Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Adresi

Zafer, Yıldırım Beyazıt Cd. No:56, 34194 Bahçelievler/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Bahçelievler ilçesine ait bir hastanedir.

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Yol Tarifi

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler ilçesinde bulunmaktadır. Özel İlke Hastanesi Bahçelievler gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel İlke Hastanesi Bahçelievler hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel İlke Hastanesi Bahçelievler hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel İlke Hastanesi Bahçelievler hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Telefon Numarası Nedir?

Zafer, Yıldırım Beyazıt Cd. No:56, 34194 Bahçelievler/İstanbul ‘ numarasından Özel İlke Hastanesi Bahçelievler hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Adresi Nedir?

Zafer, Yıldırım Beyazıt Cd. No:56, 34194 Bahçelievler/İstanbul ‘dır.

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Bahçelievler ilçesine ait bir hastanedir.

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Nasıl Randevu Alınır?

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0212) 652 52 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Bölümleri Nelerdir?

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0212) 652 52 00 numarasını arayabilirsiniz.

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler Çalışma Saatleri Nedir?

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel İlke Hastanesi Bahçelievler İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 134 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın